KALKULATOR  RAT

Ostrzałki

Nie ma nic bardziej irytującego, niż tępe ostrze, dlatego warto zadbać o kondycję swoich noży, dłut, czy pił. Ostrzałki, które posiadamy w ofercie, zadowolą posiadaczy wymienionych wcześniej narzędzi - i nie tylko. 

Ostrzałka do noży to narzędzie ścierne, służące do szlifowania i wykończenia ostrza. Oprócz zwykłego narzędzia tego typu istnieje też ostrzałka diamentowa, zapewniająca dokładniejsze i zdecydowanie łatwiejsze zaostrzenie, dla wymagających większej precyzji. Najskuteczniejsza i zarazem najdroższa jest profesjonalna ostrzałka do noży, często mocowana do blatu dla pełnej precyzji i stabilności pracy. 

Sercem każdej ostrzałki jest kamień szlifierski, i w zależności od przeznaczenia trzeba zwrócić uwagę na jego rodzaj. Generalnie wyróżniamy kamienie do aluminium, betonu, cegieł, drewna i tworzyw sztucznych. Oprócz użytku domowego ostrzałki przydadzą się w warsztatach – tu mamy jednak do czynienia z solidną maszynerią, będącą poważną inwestycją. To na przykład ostrzałka do noży strugarskich czy ostrzałka do frezów, przydatna do szybkiego i precyzyjnego ostrzenia wierteł. Zaś ostrzałka wolnoobrotowa to zaawansowane urządzenie do ostrzenia wszelkiego rodzaju metalowych narzędzi na sucho lub na mokro. 

Uniwersalnym rozwiązaniem jest zakup takiego sprzętu jak ostrzałka wielofunkcyjna, która spełnia swoje zadanie zarówno jako ostrzałka do noży, jak i ostrzałka do dłut, nożyczek, wierteł czy hebli. W naszym asortymencie znajduje się też na przykład ostrzałka do pił tarczowych oraz ostrzałka do pił tarczowych widiowych.

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Ostrzarka do wierteł GQ-D13 3140020 Optimum
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 2. Ostrzałka Tivoly DRILLDOCTOR 750 w torbie
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 3. Szlifierka do ostrzenia łańcuchów Oregon
 4. Ostrzałka do łańcuchów pilarek łańcuchowych Makita

  Wydłużony czas realizacji
 5. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILLDOCTOR 750 w walizce
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 6. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILL DOCTOR 500
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka