Nożyce

Nożyce to rodzaj narzędzi ręcznych o bardzo szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Przydają się podczas wykonywania prac naprawczych, remontowych, budowlanych. Znajdują zastosowanie w pracy z różnymi materiałami, takimi jak: blachy, kable, pręty, tektura czy materiały izolacyjne. Występują w wielu różnych wariantach i wymiarach. W ofercie naszego sklepu bez trudu znajdziesz nożyce, które dopasowane będą do twoich potrzeb oraz rodzaju prac, które musisz wykonać.

Wybierając nożyce, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich przeznaczenie, długość ostrzy czy rodzaj cięcia, ale również na to, z jakich materiałów zostały wykonane. Najlepszym wyborem są nożyce, których ostrza stworzone zostały z hartowanej stali lub tytanu. Są odporne nie tylko na rdzewienie, ale również na uszkodzenia mechaniczne. 

Dobre nożyce powinny mieć również ergonomiczną, dopasowaną do kształtu dłoni rękojeść. Dzięki temu przecinanie materiałów nie będzie męczące i stanie się w pełni bezpieczne. Spora część nożyc posiada antypoślizgowe elementy na rękojeści, dzięki czemu są jeszcze bezpieczniejsze w użytkowaniu. Warto również przyjrzeć się temu, z jakich elementów wykonane zostały elementy mocujące w nożycach. Zależy od nich bowiem sprawność działania narzędzia. Doskonale sprawdzają się np. elementy chromowane.

Dostępne w ofercie naszego sklepu nożyce spełniają wszystkie te kryteria, dzięki czemu są w stanie zapewnić pełnię bezpieczeństwa i komfortu pracy. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są solidne i trwałe. Z pewnością posłużą więc przez długi czas.

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Nożyce do blachy (bulldog) Makita
  W magazynie
 2. Nożyce do blachy (cięcie w prawo) Makita B-65816
  W magazynie
 3. Nożyce do blachy (cięcie w lewo) Makita
  W magazynie
 4. Nożyce do blachy (cięcie proste) Makita
  W magazynie
 5. Nożyce ręczne do blachy Bessey D116-280L - lewe
  W magazynie
 6. Nożyce ręczne do blachy Bessey D116-280 - prawe
  W magazynie

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka