Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wyciskacze do silikonu

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wyciskacz do silikonu to profesjonalne narzędzie, którego nie może zabraknąć podczas remontu czy prac wykończeniowych. Idealnie sprawdza się również podczas różnorakich prac instalacyjnych. Charakterystyczne dla tego rodzaju urządzenia jest współpraca ze specjalnymi wkładami, bardzo podobnie jak w przypadku pianek montażowych. Wyciskacz do silikonu może być ręczny lub akumulatorowy. Jego nieodzowną zaletą jest łatwa i szybka wymiana tuby z silikonem oraz automatyczna blokada chroniąca przed niekontrolowanym wyciekiem materiału.

  Wyciskacz do silikonu ma jedno zadanie, a mianowicie – wypchnięcie silikonu z tuby oraz aplikacja we wskazanym przez pracownika miejscu. Typowy ręczny wyciskacz do silikonu wyposażony został w magazynek, do którego wkłada się nową tubę z materiałem, tłok, spust i zapadkę, która zabezpiecza przed wycofaniem się aplikowanego silikonu.

  Wyciskacz do silikonu to urządzenie bardzo wysokiej jakości. Zazwyczaj posiada stalową konstrukcję z niewielkim dodatkiem aluminium. Takie połączenie gwarantuje trwałość, niezawodność i możliwość pracy przez lata. Wyciskacz do silikonu wykorzystuje mechanizm zapadkowy, dzięki któremu użytkownik nie musi korzystać z dużej siły. Sprawia to, że urządzenie jest bardzo proste i przyjemne w użyciu.

  W naszym sklepie znajdują się niezwykle trwałe i uniwersalne wyciskacze do silikonu. Sprawdzają się podczas instalacji drzwi i okien, przy uzupełnianiu smarów oraz olejów w maszynach. Wyciskacz do silikonu to funkcjonalne narzędzie gwarantujące miłą i przyjemną pracę.