Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Oleje

Produkty 1-32 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Zależnie od zastosowania, oleje można dostać w poręcznych opakowaniach z aplikatorem lub kanistrach 5 l. Te pierwsze sprawdzają się wtedy, gdy liczy się precyzja zastosowania miejscowego. W kanistrach sprzedawany jest olej naturalny do drewna. Pokryte nim ściany czy meble lepiej wyglądają i są zabezpieczone przed niszczeniem. Olejowanie to jeden z najstarszych sposobów konserwowania drewna.

Specjalny preparat potrzebny jest też do smarowania łańcucha w pilarkach łańcuchowych. Są to oleje półsyntetyczne w różnych kolorach, które łączy się z paliwem w odpowiednich proporcjach. Zazwyczaj do pił określonego producenta jest dostępny olej do łańcucha tej samej produkcji. Istnieją też oleje uniwersalne do różnych rodzajów pilarek. Dodatkowo do takich maszyn potrzebny jest olej silnikowy. Z kolei w motorach i samochodach trzeba mieć specjalny olej do filtrów powietrza. Nasącza on filtr, tym samym chroniąc silnik przed zanieczyszczeniami.

Właściwy olej jest też niezbędny w kosiarkach. Istnieją syntetyczne i mineralne, które można wykorzystywać w dwu- i czterosuwowych silnikach. Również do traktorków i kosiarek rotacyjnych potrzebne są odpowiedniego typu oleje. W tym dziale znaleźć można różne rodzaje olejów takich marek jak Makita, Beko czy Festool w pojemnościach od 150 ml do 5 l. Na każdej budowie przydadzą się także markery olejowe. Dzięki tłustej konsystencji i mocnej pigmentacji nie zmywa się on nawet na deszczu czy podczas mrozu. Są one dostępne w różnych kolorach.