Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Rubi

Produkty 1-32 z 88

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Marka Rubi to jedna z linii produktów tworzonych przez Germans Boada, katalońską firmę z siedemdziesięcioletnią tradycją. Produkty Rubi to znane na całym świecie narzędzia warsztatowe. Zróżnicowana i kompleksowa oferta, jaka znajduje się w katalogu Rubi, dociera do przedsiębiorców na całym świecie. Dzięki pasji i konsekwencji, produkty tej marki stają się coraz lepsze.

Kilkadziesiąt oddziałów w Europie i na całym świecie to zorganizowana sieć dystrybucji Rubi. Sklep firmowy i serwis znajduje się także w naszym kraju. Ułatwia to sprzedaż i ewentualne wymiany narzędzi w ramach gwarancji.

Katalog narzędziowy i zastosowanie wyrobów Rubi

Akcesoria i narzędzia Rubi to wyroby produkowane głównie z myślą o branży budowlanej. Katalog produktów obejmuje przede wszystkim narzędzia do prac z płytkami ceramicznymi. Należą do nich elektronarzędzia i sprzęt do użytku ręcznego. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się ręczne przecinarki do płytek, które należały do pierwszych produktów w historii Rubi. Narzędzia znajdują zastosowanie także podczas mieszania klejów, czy samego klejenia płytek.

Korzystając z fachowej wiedzy, Rubi tworzy produkty funkcjonalne i na tyle trwałe, żeby sprawdzały się w podczas najcięższych zadań. Dzięki temu najczęściej znajdują one zastosowanie wśród firm budowlanych, a także w ekipach remontowych. Wysoka jakość to charakterystyczna cecha wszystkich produktów Rubi. Cennik obejmuje także niezwykle trwałe akcesoria i odzież roboczą. Dobre opinie mają żelowe nakolanniki, które zawsze są potrzebne podczas układania powierzchni z płytek ceramicznych. Warto szukać promocji na akcesoria Rubi i sprawdzać asortyment sklepu Industria24.