Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Skrzynki i walizki narzędziowe

Produkty 1-32 z 377

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

W skrzynce narzędziowej wszystkie ważne akcesoria są zabezpieczone przed wilgocią czy słońcem. Zawsze można mieć je pod ręką podczas prac w warsztacie i poza nim. Walizka narzędziowa mieści się do bagażnika samochodowego, a dzięki uchwytowi łatwo można ją też przenosić.

 

Przygodę z majsterkowaniem warto zacząć od zakupu odpowiedniej skrzynki narzędziowej. Bez niej trudniej będzie skompletować cały sprzęt, a poza tym poszczególne elementy łatwo się zgubią. Świetnym rozwiązaniem będzie gotowa walizka narzędziowa z wyposażeniem renomowanej marki. Znaleźć będzie w niej można komplet kluczy czy śrubokrętów we wszystkich najpotrzebniejszych wariantach.

Istnieją też osobne transportery dla poszczególnych zawodów. Np. walizka narzędziowa dla elektryka. Ma ona zwykle formę pojemnej torby na ramię. Znaleźć w niej można multimetr, ściągacz izolacji czy kombinerki.

Większość skrzynek narzędziowych jest z plastiku. Są lekkie i łatwo można je wymyć. Istnieją jednak również specjalistyczne walizki na narzędzia z metalu czy drewna. Metalowe są najlepsze od przenoszenia poszczególnych sprzętów takich jak wiertarki i szlifierki. Mogą one się rozgrzać i pozostać gorące jeszcze długo po pracy, więc lepiej trzymać je w metalowej obudowie. Również na budowie warto trzymać elektronarzędzia w takim miejscu. Nawet po zgnieceniu mogą być całe, jeśli będzie je chronić porządna, metalowa skrzynka.

Drewniane pojemniki i walizki na narzędzia są najbardziej tradycyjne. Mają one swój urok i dobrze prezentują się w warsztacie. Występują w różnych rozmiarach i wariantach: podajników, wieszaków czy skrzynek. Drewno można zakonserwować lub pozostawić surowe.

Profesjonaliści biorą ze sobą do pracy walizki narzędziowe na kółkach. W ten sposób można przetransportować nawet ciężki sprzęt udarowy bez konieczności noszenia go w dłoniach. Istnieją pojedyncze skrzynki tego typu, jak i modułowe, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób. Dzięki temu skrzynie będą nadal mieścić wszystkie narzędzia mimo powiększającej się z czasem kolekcji.