Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Topex

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Topex jest polską firmą, która uznawana jest za największego producenta narzędzi i sprzętu przeznaczonego dla przemysłu oraz prywatnych użytkowników. Przedsiębiorstwo powstało na początku lat 90, a przez trzy dekady zdobywa zaufanie klientów w naszym kraju i na świecie. Obecnie zatrudnia ponad 600 osób, które dbają o najlepszy kontakt z klientami i wysoką jakość produktów.

Grupa Topex w sześciu liniach produktów dostarcza ponad siedem tysięcy produktów. Ogromna sieć dystrybucji pozwala docierać do czterdziestu państw na całym świecie. Ułatwiają to także rosyjskie, ukraińskie i rumuńskie spółki Topex. Serwis, szybkie naprawy w ramach gwarancji i spora trwałość to główne zalety, za które użytkownicy wybierają Topex.

Topex - narzędzia ręczne i elektronarzędzia

Narzędzia ręczne do warsztatu i elektronarzędzia to dwie największe grupy produktów Topex, które stanowią większość asortymentu firmy. Sprawdzają się w branży remontowo-budowlanej, a także w przemyśle. Ogromny wybór produktów pozwala kompleksowo wyposażyć warsztat mechaniczny, hale produkcyjne, zakłady rzemieślnicze, a także skrzynie narzędziowe majsterkowiczów. Klienci doceniają korzystne ceny narzędzi i ich wysoką jakość. Zestaw narzędzi Topex w każdej branży jest gwarancją wytrzymałości i sporej funkcjonalności.

Pozostałe nurty produkcji Topex

Działalność Topex nie ogranicza się tylko do wyposażania miejsc pracy. Firma odpowiedzialnie podchodzi także do bezpieczeństwa pracowników. Od kilku lat tworzy odzież roboczą i sprzęt BHP z logo Topex. Opinie dotyczące tych produktów najczęściej doceniają zrozumienie potrzeb pracowników.

W asortymencie Topex oddzielna kategoria poświęcona jest narzędziom przeznaczonym do prac w ogrodzie. Sprzęt przyda się zarówno w profesjonalnej pracy, jak i przy pielęgnacji trawnika przed domem.