Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Osprzęt do pilarek

Produkty 1-32 z 115

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Dzięki odpowiedniemu osprzętowi do pilarek łatwiejsze będzie zarówno cięcie warsztatowe, jak i prace w terenie. Tu znaleźć można akcesoria do stołowych pił tarczowych, przenośnych pił spalinowych i klasycznych pilarek.

W warsztacie podstawą będzie odpowiedni stół do pilarki – zwykły lub powiększony, który pozwala na wygodne przycinanie długich elementów. Miejsce pracy można doposażyć w pilarkę do cięcia kątowego i ukośnego, prowadnice i specjalne szyny. Wśród producentów takiego osprzętu warto wymienić Makita, Festool czy Metabo.

Poza dużymi elementami tego typu warto wyposażyć sprzęt w mniejsze akcesoria: przewód do paliwa do pilarek czy zaciski do szyn. Oryginalne elementy z czasem mogą się niszczyć, a zamienniki są na tyle tanie, że lepiej mieć je zawsze pod ręką. Jeśli chodzi o prace w drewnie, przydać się może też uchwyt do pilników.

Dodatkowo, jeśli chodzi o osprzęt do pilarek i do warsztatów, przydać się może gwintownica elektryczna czy pistolet do klejenia na gorąco. W tym dziale znaleźć też można elektryczne pilarki szablaste i inne dodatkowe rodzaje sprzętu, który umożliwia pracę w różnych warunkach i z rozmaitymi materiałami. Można też dokupić dodatkowe tarcze, dzięki którym jeden sprzęt będzie nadawał się do pracy z wieloma różnymi materiałami. Do dopasowania tarcz służą pierścienie redukcyjne i inne elementy mocujące.

Najważniejszym osprzętem do pilarek leśnych będzie łańcuch do pił. To on umożliwia płynną pracę i dużą moc działania maszyny. Również zestaw do ostrzenia pił może ułatwić codzienne prace leśne.