Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Fischer

Produkty 26

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Fischer kojarzy się ze Szwardzwaldem, a konkretnie położoną w okolicach Stuttgartu niewielką miejscowością Waldachtal-Tumlingen. To w niej już od ponad 70 lat znajduje się główna siedziba. Specyficzna branża i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiły, że logo Fischer to gwarancja wysokiej jakości akcesoriów i elementów złącznych. Firma może się pochwalić także dbałością o środowisko naturalne i angażowaniem się w sprawy społeczne.

Inżynierowie i specjaliści z firmy Fischer stale rozbudowują i usprawniają tworzone elementy. Wraz z rozwojem i unowocześnianiem produktów firmy pojawiały się bardzo pochlebne opinie na jej temat. To pozwoliło marce otworzyć się na świat i uruchomić oddziały w wielu krajach globu. Dzięki nim narzędzia Fischer znajdują nowe rynki dystrybucji. Obecnie ponad 75% produktów sprzedawanych jest poza granicami Niemiec. Ułatwia to także korzystanie z serwisu. 

Narzędzia i ich zastosowanie

Narzędzia Fischer, które znajdują się w katalogu producenta, to przede wszystkim mocowania. Firma koncentruje się na rozwoju kotew do różnych materiałów oraz śrub mocujących. Do dystrybucji trafiają przede wszystkim kołki stalowe o różnych zakończeniach, kołki ramowe, czy mocowania do urządzeń sanitarnych. Bardzo dobre opinie zbierają także mocowania chemiczne i przeznaczone do nich akcesoria. Wykonuje się je z materiałów, które wchodzą w reakcję z podłożem, tworząc trwałe mocowanie.

Wąska specjalistyczna branża sprawia, że narzędzia Fischer trafiają głównie do rąk fachowców. Wykorzystywane są do zadań specjalnych w budownictwie, czy pracach instalacyjnych. Często znajdują się także na wyposażeniu profesjonalnych ekip zajmujących się serwisem czy utrzymaniem ruchu.