Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Proxxon

Produkty 1-32 z 150

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Proxxon to jeden z największych na świecie producentów narzędzi i elektronarzędzi precyzyjnych. Główna siedziba firmy mieści się w Luksemburgu, skąd prowadzona jest dystrybucja na cały świat. Doświadczenie zdobyte przez kilkadziesiąt lat działalności pozwala na dostarczanie trwałych i precyzyjnych akcesoriów. Zbierają bardzo dobre opinie w wielu branżach, a ogólnoświatowa dystrybucja i łatwy serwis zachęcają do użytku kolejne rzesze klientów. Dzięki sieci sprzedaży Proxxon Polska także stała się miejscem, gdzie docierają te narzędzia.

Ręczne narzędzia Proxxon

Główną dziedziną produkcji od samego początku działalności Proxxon są narzędzia warsztatowe ręczne. W dużej mierze są to precyzyjne klucze i trwałe nasadki o ogromnym wachlarzu rozmiarów. Często te narzędzia dostępne są w funkcjonalnych kompletach, które przydają się szczególnie w halach przemysłowych, czy podczas obsługi maszyn produkcyjnych.

Dobre opinie zbierają także klucze imbusowe i oczkowe oraz płaskie. Wszystkie narzędzia ręczne wykonywane są trwałej stali, która wytrzyma wieloletnie użytkowanie. Doceniają to właściciele zakładów mechanicznych i serwisów sprzętu. Wykonane z logo Proxxon narzędzia ręczne często trafiają także w ręce prywatnych użytkowników.

Proxxon katalog elektronarzędzi precyzyjnych

Inną gałęzią produkcji są urządzenia, które przydają się w pracach precyzyjnych. Należą do nich elektronarzędzia szlifierskie, polerskie czy wiertnicze Proxxon. Opinie o ich precyzji i niewielkich wibracjach w czasie użytkowania docierają głównie z branży złotniczej, optycznej czy zegarmistrzowskiej. Narzędzia pozwalają na obróbkę nawet bardzo małych elementów. Wymienne akcesoria i długoletnia gwarancja serwisu sprawiają, że narzędzia Proxxon należą do najchętniej wybieranych na świecie.