Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wkręty na taśmie

Produkty 27

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wkręty ułatwiają szybki montaż podczas budowy czy remontu. Wyjątkowo sprawną pracę zapewniają te umieszczone na taśmie. To nawet kilka tysięcy sztuk wkrętów połączonych plastikowym spoiwem. Służą one do mocowania we wkrętarce. Dzięki temu nie trzeba umieszczać tam każdego wkrętu pojedynczo, co znacznie przyspiesza prace remontowo-budowlane.

Sprawdzają się one do montażu płyt kartonowo-gipsowych, metalu i drewna, a także łączenia ze sobą tych elementów. Standardowa średnica to 3-4 mm,a długość takich części to 2-6 cm. Wkręty do metalu charakteryzują się większą ilością spiralnych rowków, podczas gdy te przeznaczone do drewna przypominają klasyczną śrubę. Szeroki wybór dostępnych rodzajów wkrętów na taśmie ułatwia takie ich dobranie, aby mocowanie było stabilne i wyglądało dyskretnie. Wkręty pozwalają estetycznie i trwale mocować ze sobą elementy konstrukcyjne w domu i ogrodzie.

Wykonane z wytrzymałej stali będą niezawodne nawet przy dużych obciążeniach. Dodatkowo niektóre są fosfatowane lub ocynkowane dla jeszcze większej trwałości. Dostępne w kartonowym opakowaniu są gotowe do użytku, a dodatkowo łatwo da się je przetransportować na miejsce.

Tu znaleźć można wkręty na taśmie od sprawdzonych producentów, jak Protool, Festool i Spit. Większość takich elementów pasuje do wkrętarek najpopularniejszych firm, ale warto sprawdzić wcześniej średnicę i długość wymaganych części. Dodatkowo dokupić można ciekawe akcesoria, takie jak kieszeń na wkręty, która umożliwia komfortową i długotrwałą pracę bez przestojów.