Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Torby

Produkty 1-32 z 96

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Torba narzędziowa to klasyczny sprzęt, który nigdy nie wychodzi z mody. Jest tak praktyczny, że korzystają z niej kolejne pokolenia elektryków czy mechaników. Tradycyjne wykonane były ze skóry. Są one sztywne i dość dobrze chronią zawartość przed zniszczeniem czy wilgocią, ale trzeba je konserwować, aby zachowały kształt i wygląd.

Bardziej praktyczne będą dziś torby na narzędzia uszyte z tkaniny. Mają one zazwyczaj krótkie rączki do przenoszenia w dłoniach i dodatkowe miejsce na doczepienie paska na ramię. W środku posiadają liczne przegródki, które pomagają oddzielić od siebie klucze i inne rodzaje narzędzi. Dodatkowe kieszonki na zewnątrz nadają się do przechowywania podręcznych przyborów czy notatnika.

W takiej torbie można wygodnie przenieść wiertarkę czy szlifierkę. Znajdzie się w niej od razu miejsce na brzeszczoty czy inne akcesoria. Torby na ramię takich profesjonalnych marek jak Bosch czy Husqvarna są wykonane ze wzmocnionego materiału. Dzięki temu lepiej nadają się do noszenia cennego sprzętu niż zwykłe torby sportowe.

W sklepie dostępne są też specjalistyczne pokrowce jak np. ten na szynę Festool czy do ukośnic Makita. Profesjonalne pokrowce przedłużają żywotność sprzętu. Z kolei torby na odpady czy pył pomagają zachować czystość w miejscu pracy. Trzeba też wspomnieć o torbach w kształcie piórnika dla mechaników samochodowych. W nich bezpiecznie można przechować kombinerki i klucze. Mamy też wielofunkcyjne siatki typu Industria – duże, pojemne i wytrzymałe. Są one idealne do przechowywania rzeczy w magazynie, jak i na placu budowy.