Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kennedy

Produkty 1-32 z 97

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Produkty Kennedy produkowane są przez firmę Cromwell Tools, która została założona w Wielkiej Brytanii w 1970 roku. Od tamtej pory, dzięki produkcji i dystrybucji narzędzi ręcznych, stała się potentatem na światowych rynkach. Od wielu lat czerwone logo na narzędziach i akcesoriach Kennedy to gwarancja jakości i wysokiej funkcjonalności.

Będąc częścią dużego koncernu, marka Kennedy dociera do odbiorców na całym świecie, stając się konkurencją dla bardziej znanych producentów. Rozbudowany system serwisu i dystrybucji pozwala na łatwą dostawę narzędzi, a także wymianę w ramach gwarancji. Sieć dociera także do klientów w Polsce.

Katalog narzędzi Kennedy i ich zastosowanie

Brytyjski producent specjalizuje się przede wszystkim w narzędziach ręcznych. Należą do nich w głównej mierze narzędzia warsztatowe, precyzyjny sprzęt pomiarowy, czy szeroka gama materiałów ściernych. Sporo wyrobów z logo Kennedy może znaleźć się na wyposażeniu warsztatów produkcyjnych i serwisów naprawczych.

Dobre opinie wśród użytkowników zbierają między innymi zestawy kluczy nasadkowych z grzechotką. Trwałe opakowania z różnymi rozmiarami końcówek znajdą zastosowanie w warsztacie domowym, a także wśród ekip serwisowych. Użytkownicy doceniają także trwałość narzędzi i liczne promocje na ten asortyment.

Narzędzia Kennedy cenione są przede wszystkim za innowacyjne podejście do ich funkcjonalności. Dzięki temu chętnie wybierane są do prac budowlanych, czy jako wyposażenie zakładów produkcyjnych. Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta narzędzi magnetycznych o wielu możliwościach zastosowania.