Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Platformy jezdne

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Platformy jezdne to grupa bardzo przydatnych urządzeń, dzięki którym transport jest prostszy. Ich cechą wspólną są kółka. To one sprawiają, że transport dużych, często metalowych elementów nie wymaga siły. Platformy jezdne mogą mieć formę prostych podstaw do transportu mebli czy skrzyń lub schodów i rusztowań na kółkach. Takie przenośne elementy wyposażenia placu budowy i magazynu pozwalają zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na ich wzniesienie w konkretnym miejscu. Dzięki kółkom taką platformę można przenieść za każdym razem na nowy teren, ułatwiając sobie pracę również w plenerze.

Przed zakupem platformy jezdnej warto sprawdzić jej maksymalną moc udźwigową. Fachowe produkty mają maksymalny udźwig, jaki są w stanie przetransportować. Takich informacji nie ma w przypadku samoróbek, dlatego lepiej trzymać się profesjonalnych urządzeń. Warto szukać też platform z kołami obracającymi się we wszystkich kierunkach i hamulcem blokującym. Dostępne są również elektryczne platformy jezdne, które pozwalają regulować wysokość blatu.

Takie transportery przydają się również w gastronomii i innych branżach, które wymagają szybkiego przenoszenia ciężkich elementów. Do małych wnętrz da się dobrać składaną platformę jezdną, którą po skończonej pracy da się schować za szafę czy do magazynu. Można tu znaleźć również platformy warsztatowe z gotowymi skrzyniami i szufladami, w których bezpiecznie pomieszczą się wszystkie najważniejsze narzędzia. W warsztacie samochodowym czy miejscu renowacji mebli warto mieć oba rodzaje takich platform.