Czyszczenie rur i kanalizacji

Niedrożne rury to pospolity problem, z którym na pewno każdy spotkał się choć raz w swoim życiu. Wezwanie hydraulika swoje kosztuje, a i nie zawsze fachowiec ma czas przyjechać, mając pełne ręce roboty. Dobrze więc zawczasu zaopatrzyć się w sprzęt taki jak chociażby wąż do czyszczenia rur. Przeznaczony jest on do usuwania zatorów w rurach, odpływach, rurach spustowych i toaletach. Podpinając go do myjki ciśnieniowej lub maszyny do czyszczenia rur, jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia niemożliwe do umycia samą chemią. Przy mniej skomplikowanych problemach takie rozwiązanie najczęściej wystarczy.

Czasem jednak wąż nie wystarczy. Wówczas przydać się może inne akcesorium, mianowicie spirala do czyszczenia rur. Potocznie nazywany żmijką, pomocny w sytuacjach zatoru w rurach przedmiot cechuje się dużym zasięgiem i niezawodnością, od lat nie wychodząc z mody. Jeśli wąż jest jej pozbawiony, warto dokupić dyszę do czyszczenia rur zakończoną specjalną sprężynką prowadzącą. Posiada trzy otwory skierowane na ściankę rury oraz otwór czołowy. Nie brakuje także części dodatkowych, takich jak dysza do czyszczenia kanalizacji.

Maszyna do czyszczenia rur to z kolei kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli dogłębnie oczyścić rury z wszelkich możliwych nieczystości, brudu i dowolnej gęstości zatorów. Przeznaczona jest zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego – wszystko zależy od konkretnego zapotrzebowania (choć, rzecz jasna, najchętniej zaopatrują się w nią zawodowi hydraulicy). Posiada silnik o dużej mocy, który obraca spiralę z wysoką częstotliwością, zarówno zgodnie z ruchem wskazówek zegara, jak i odwrotnie.

W naszym asortymencie posiadamy różnorakie narzędzia do czyszczenia rur i kanalizacji, w tym wąż do czyszczenia kanalizacji czy pełnowymiarowa maszyna do czyszczenia kanalizacji. 

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Przepycharka do instalacji PowerClear 59143 RIDGID
  W magazynie
 2. Przepychacz K-45AF
  W magazynie
 3. Maszyna do czyszczenia rur i kanalizacji Cobra 22 Set 16+22 Rems

  Wydłużony czas realizacji
 4. Maszyna do czyszczenia rur z zestawem narzędzi 22 mm R 650 Rothenberger 72680

  Wydłużony czas realizacji
 5. KJ-2200 Przepychacz ciśnieniowy z silnikiem benzynowym Ridgid KJ-2200
  W magazynie
 6. KJ-2200 Przepychacz ciśnieniowy z silnikiem benzynowym KJ-2200 C
  W magazynie
 7. KJ-1590 II Elektryczny przepychacz ciśnieniowy
  W magazynie
 8. K-1000 Maszyna prętowa K-1000 SE + pręty
  W magazynie
 9. K-1000 Maszyna prętowa K-1000 SE
  W magazynie
 10. K-1500 Maszyna ze sprężynami w odcinkach Ridgid K-1500 SE
  W magazynie
 11. K-1500 Maszyna ze sprężynami w odcinkach Ridgid K-1500 SP
  W magazynie
 12. K-50 Maszyna ze sprężynami w odcinkach K-50-8
  W magazynie
 13. K-50 Maszyna ze sprężynami w odcinkach K-50-7
  W magazynie
 14. K-50 Maszyna ze sprężynami w odcinkach K-50-6
  W magazynie

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka