Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Oleje do smarowania łańcucha

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wiele posiadaczy pił łańcuchowych zastanawiają się, jaki olej do smarowania łańcucha będzie najlepszy. Olej do smarowania łańcucha i prowadnic jest ważnym elementem wyposażenia warsztatu. Jego zadaniem jest konserwacja łańcucha i prowadnicy piły mechanicznej. Podstawowe zalety stosowania oleju to ochrona przed korozją i zużyciem ściernym. Dowiedz się, jaki olej do smarowania łańcucha będzie dla Ciebie odpowiedni i czy wybrać olej do smarowania łańcucha pilarki beczka 200l, czy może mniejszą objętość?

Jaki olej do łańcucha piły wybrać?

Ważnym parametrem podczas wyboru piły jest przyczepność do łańcucha. Olej do smarowania łańcucha piły powinien być również wydajny i wydłużać jej żywotność oraz zapewnić bezawaryjną pracę. Jeśli zastanawiasz się, jaki olej do smarowania łańcucha będzie najlepszy, koniecznie przeczytaj zalecenia producenta sprzętu, które powinny dokładnie określić, jaki olej do smarowania łańcucha wybrać. Stosowanie się do wytycznych producentów pozwoli na optymalne użycie sprzętu przez długi czas. Wybierając olej do smarowanie łańcucha, polecamy stawiać na godne zaufania firmy. W przypadku takich produktów jak olej do smarowania łańcucha Stihl, cena jest drugorzędna. Często zdarza się, że substytuty renomowanych marek zawodzą, choć wydaje się, że olej do smarowania łańcucha piły powinien zawsze zdawać egzamin.

 

Olej do piły łańcuchowej - cena

Niezależnie jaki wybierzesz olej do łańcucha piły spalinowe, cena jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru. W kwestii finansowej radzimy wypośrodkować cenę i jakość, ponieważ najtańsze oleje nie są tak wydajne jak ich droższe odpowiedniki. Często okazuje się, że chytry dwa razy płaci. Jeśli chodzi o olej do smarowania łańcucha Stihl, cena za jeden litr waha się od 20 zł do 65 zł. Warto zacząć z mniejszym litrażem i w miarę użytkowania sprawdzić, jaki olej do łańcucha piły łańcuchowej sprawdzi się najlepiej. Dla osób, które wiedzą, czego szukają, polecamy olej do smarowania łańcucha pilarki beczka 200l, którą nabyć można za ponad 1000 zł. Zakup oleju o większej objętości zapewnia większą oszczędność w przeliczeniu na jeden litr. Warto także dobrać płyn do swojego urządzenia. Kupując olej do łańcucha piły spalinowej, cena odgrywa istotną rolę.