Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Podnośniki

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wykonywanie wielu prac naprawczych wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi i urządzeń, które dadzą nam możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Wśród dostępnych rozwiązań, na szczególną uwagę zasługują podnośniki, które pozwalają nam nie tylko wygodnie naprawiać samochody i inne pojazdy, ale również wykonywać naprawy na wysokościach. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło szerokiego wyboru podnośników.

Podstawowym i najczęściej wykorzystywanym narzędziem, z którego korzysta wielu z nas, jest podnośnik samochodowy. Doskonale sprawdza się nie tylko podczas wymiany kół, ale również w trakcie prac związanych np. z tarczami hamulcowymi. Podnośnik do przechylania samochodów sprawia, że mamy znacznie wygodniejszy dostęp do miejsc, które trudno dostępne są nawet z kanału.

Wśród podnośników tego typu możemy wymienić narzędzia takie jak popularny podnośnik żaba, z którego korzysta większość z nas, jak i podnośnik pneumatyczny, który nie wymaga od nas użycia siły. Podobne funkcje pełnią również narzędzia przeznaczone do unoszenia innych pojazdów, takie jak: podnośnik do quada, podnosnik motocyklowy, czy podnośnik do traktorka ogrodowego. 

Nie są to jednak jedyne rodzaje podnośników. Istnieją bowiem również takie, dzięki którym możemy wykonywać różnego rodzaju prace na wysokości. Taką możliwość daje nam między innymi podnośnik koszowy. Korzystanie z niego jest znacznie bardziej komfortowe, niż tradycyjna drabina. Na uwagę zasługuje również podnośnik montażowy, który pozwala na wygodne i szybkie podnoszenie towarów. Wykorzystuje się go między innymi w zakładach produkcyjnych oraz w budownictwie.