Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Sata

Produkty 1-32 z 308

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Marka Sata została stworzona w 1998 roku w Szanghaju przez amerykańską grupę DANAHER TOOL GROUP. Od początku jej zadaniem było tworzenie trwałych narzędzi ręcznych. Wyroby Sata dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań szybko zdobyły azjatycki rynek. Marka została posiadaczem wielu certyfikatów, które umożliwiły wypuszczenie produktów Sata na amerykański rynek. Marka też jako jedna z pierwszych na świecie udzieliła dożywotniej gwarancji na niektóre produkty Sata. Narzędzia, których jakość potwierdzona jest taką gwarancją, zaczęły trafiać także na europejskie rynki, a obecnie Sata trafiła do Polski.

Sata - katalog narzędzi i ich zastosowanie

Produkty z logo Sata to przede wszystkim wysokiej jakości narzędzia ręczne. Należą do nich klucze płaskie i oczkowe o różnych rozmiarach i średnicach. Dobrymi opiniami cieszą się także klucze płaskie wyposażone w grzechotkę oraz narzędzia o końcach przestawionych osiowo.

Nasadki i klucze grzechotkowe to kolejne z katalogu narzędzia Sata. Opinie użytkowników mówią o świetnym dopasowaniu oraz niezwykłej trwałości tych akcesoriów. Klucze dostępne są w postaci pojedynczych nasadek o różnych wysokościach, a także w kompletach.

Produkty Sata trafiają głównie do przemysłu. Dobre opinie zbierają przede wszystkim w warsztatach mechanicznych, a także w fabrykach. Ich trwałość przydaje się przy ustawianiu maszyn produkcyjnych, a często znajdują się też na wyposażeniu skrzynek narzędziowych w domach prywatnych.