Ryobi

Firma Ryobi powstała w Japonii w roku 1943 i na początku swojej działalności zajmowała się produkcją i sprzedażą odlewów metalowych. Rozwój rynku i zapotrzebowanie na ręczne elektronarzędzia doprowadziło do poszerzenia profilu działalności producenta. W roku 1968 zaczęto produkować pierwsze elektryczne narzędzia Ryobi. Opinie na ich temat wśród klientów były bardzo dobre, dlatego ta dziedzina stała się głównym nurtem działalności firmy.

Ogromna sieć dystrybucji sprawia, że na całym świecie można spotkać Ryobi narzędzia elektryczne. Opinie o ich trwałości i przystępnej cenie pochodzą z wielu państw i branży. Także w naszym kraju łatwo można dostać narzędzia Ryobi. Sklep internetowy Industria24 jest jednym z dostawców, gdzie można znaleźć narzędzia Ryobi i części zamienne.

Elektronarzędzia i narzędzia akumulatorowe Ryobi do warsztatu

Spora część użytkowników nieznających jeszcze produktów japońskiej firmy zastanawia się, czy Ryobi to dobra firma. Z uwagi na niską cenę i łatwy serwis warto samemu przetestować elektronarzędzia Ryobi. Opinie na forach internetowych dotyczą przede wszystkim mocnych silników w narzędziach akumulatorowych. Należą do nich wkrętarki wyrzynarki czy piły taśmowe. Te narzędzia warsztatowe obejmuje wieloletnia gwarancja i serwis Ryobi. Z łatwością można też dostać do nich akcesoria i części wymienne.

Ryobi - zestaw narzędzi ogrodowych

Inną gałęzią wyrobów od tego producenta są narzędzia ogrodowe z logo Ryobi. Opinie z forum internetowego świadczą o ich wysokiej jakości i trwałości. Charakterystyczne seledynowe obudowy pojawiają się na pilarkach, podkaszarkach, czy nożycach do żywopłotu Ryobi. Promocja na asortyment tej firmy w sklepie Industria24 pozwoli kupić taniej sprzęt Ryobi. Czy warto po niego sięgać? Miliony klientów twierdzą, że tak.

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Ładowarka i akumulator RC18120 125 Ryobi
  W magazynie
 2. Siewnik 18 V OSS1800 Ryobi
  W magazynie
 3. Podkaszarka do trawy 25 cm RLT3525 Ryobi
  W magazynie
 4. RLM15E36H Kosiarka do trawy o mocy 1500 W z szerokością koszenia 36 cm RYOBI
  W magazynie
 5. RHT6760RL Nożyce do żywopłotu 650 W, ostrze 60 cm, grubość cięcia 30 mm Ryobi
  W magazynie
 6. Zestaw 59 szt. bitów RAK59SD Ryobi
  W magazynie
 7. Zestaw 17 szt. bitów RAK17SD Ryobi
  W magazynie
 8. Zestaw 10 szt. bitów RAK10SD Ryobi
  W magazynie
 9. RLM13E33S Kosiarka do trawy o mocy 1300 W, szerokość koszenia 33 cm RYOBI
  W magazynie
 10. Ładowarka Li-Ion 36V BCL3620S Ryobi
  W magazynie
 11. Zestaw 40 szt. bitów RAK40SD Robi
  W magazynie

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka