Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ryobi

Produkty 1-32 z 70

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Ryobi powstała w Japonii w roku 1943 i na początku swojej działalności zajmowała się produkcją i sprzedażą odlewów metalowych. Rozwój rynku i zapotrzebowanie na ręczne elektronarzędzia doprowadziło do poszerzenia profilu działalności producenta. W roku 1968 zaczęto produkować pierwsze elektryczne narzędzia Ryobi. Opinie na ich temat wśród klientów były bardzo dobre, dlatego ta dziedzina stała się głównym nurtem działalności firmy.

Ogromna sieć dystrybucji sprawia, że na całym świecie można spotkać Ryobi narzędzia elektryczne. Opinie o ich trwałości i przystępnej cenie pochodzą z wielu państw i branży. Także w naszym kraju łatwo można dostać narzędzia Ryobi. Sklep internetowy Industria24 jest jednym z dostawców, gdzie można znaleźć narzędzia Ryobi i części zamienne.

Elektronarzędzia i narzędzia akumulatorowe Ryobi do warsztatu

Spora część użytkowników nieznających jeszcze produktów japońskiej firmy zastanawia się, czy Ryobi to dobra firma. Z uwagi na niską cenę i łatwy serwis warto samemu przetestować elektronarzędzia Ryobi. Opinie na forach internetowych dotyczą przede wszystkim mocnych silników w narzędziach akumulatorowych. Należą do nich wkrętarki wyrzynarki czy piły taśmowe. Te narzędzia warsztatowe obejmuje wieloletnia gwarancja i serwis Ryobi. Z łatwością można też dostać do nich akcesoria i części wymienne.

Ryobi - zestaw narzędzi ogrodowych

Inną gałęzią wyrobów od tego producenta są narzędzia ogrodowe z logo Ryobi. Opinie z forum internetowego świadczą o ich wysokiej jakości i trwałości. Charakterystyczne seledynowe obudowy pojawiają się na pilarkach, podkaszarkach, czy nożycach do żywopłotu Ryobi. Promocja na asortyment tej firmy w sklepie Industria24 pozwoli kupić taniej sprzęt Ryobi. Czy warto po niego sięgać? Miliony klientów twierdzą, że tak.