KALKULATOR  RAT

Rennsteig

Od 1959 w niemieckim mieście Viernau w Turyngii mieści się siedziba firmy Rennsteig. To przedsiębiorstwo niezmiennie od początku swojej działalności jest skoncentrowane na tworzeniu narzędzi ręcznych. Firma należy do koncernu Knipex, który zajmuje się dystrybucją narzędzi na całym świecie. Dzięki temu spora część produkcji trafia na eksport. Także w Polsce można kupić i serwisować narzędzia od tego producenta. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji i funkcjonalność to główne cechy produktów z logo Rennsteig.

Katalog narzędzi Rennsteig i ich zastosowanie

W katalogu Rennsteig znajdują się narzędzia, które wykorzystywane są głównie podczas prac serwisowych i budowlanych. Spora część asortymentu to narzędzia ręczne, przeznaczone dla elektryków. Należą do nich między innymi funkcjonalne żaby i szczypce zaciskające, narzędzia do obcinania kabli, a także zdejmowania izolacji bez uszkadzania przewodu. 

Dobre opinie wśród osób zajmujących się instalacjami sanitarnymi zbierają funkcjonalne i trwałe klucze do rur.  Do zakupu zachęca bogaty asortyment i częste promocje na te urządzenia. Zastosowanie solidnych materiałów i trwałej konstrukcji sprawia, że narzędzia pozostają użyteczne przez lata.

Spora część asortymentu to produkty stosowane w budownictwie mieszkaniowym, a także przy tworzeniu specjalistycznych konstrukcji. W katalogu można trafić na narzędzia do wybijania w wielu wariantach średnicy. Trwałe dłuta o różnych kształtach czy bruzdownice sprawdzą się podczas prac remontowych. Z kolei wykrętaki do śrub powinny stać się częścią wyposażenia warsztatów serwisowych.

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Wybijak do skóry 10mm Rennsteig
  W magazynie
 2. Wybijak do skóry 9mm Rennsteig
  W magazynie
 3. Wybijak do skóry 8mm Rennsteig
  W magazynie
 4. Wybijak do skóry 7mm Rennsteig
  W magazynie
 5. Wybijak do skóry 6mm Rennsteig
  W magazynie
 6. Wybijak do skóry 5mm Rennsteig
  W magazynie
 7. Wybijak do skóry 4mm Rennsteig
  W magazynie
 8. Wybijak do skóry 3mm Rennsteig
  W magazynie
 9. Wybijak do skóry 2mm Rennsteig

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka