KALKULATOR  RAT

Sztyfciarki

Sztyciarki są niezbędnymi urządzeniami w meblarstwie i stolarstwie. Dzięki nim można przymocować listwy, wykończyć wnętrza oraz obić meble tapicerką. Sztyfciarki znajdą się także w niejednym warsztacie amatorskiego majsterkowicza, który wspomaga się nimi podczas mniejszych lub większych prac domowych i gospodarczych.

W pracach bezpośrednio związanych z meblami czy tapicerowaniem, niezbędna jest sztyfciarka tapicerska. Jest lekka, poręczna i bardzo prosta w obsłudze. Pozwala na szybką, sprawną i przyjemną pracę podczas tapicerowania mebli. Sztyfciarka tapicerska występuje w różnych odsłonach. Można wybierać pomiędzy sztyfciarką tapicerską elektryczną lub akumulatorową, a nawet pneumatyczną. Wszystko zależy od tego, jaką dokładnie pracę chcemy wykonywać. W pracach tapicerskich, sztyfciarka ma jeszcze jedną nieocenioną zaletę, mianowicie sztyfty nie posiadają główek jak gwoździe, więc tym samym nie pozostawiają widocznego śladu po przytwierdzeniu tkaniny.

Sztyfciarka elektryczna ma swoje wady i zalety. W porównaniu ze sztyfciarką akumulatorową, nie wymaga ładowania, dzięki czemu można nią pracować tak długo, jak jest to potrzebne i nie martwić się nagłym i nieplanowanym przestojem w pracy. Minusem, jaki posiada sztyfciarka elektryczna, jest konieczność ciągłego podłączenie do prądu, co może lekko utrudniać pracę.

W ofercie naszego sklepu znajduje się również sztyfciarka do betonu. Sztyfciarka do betonu musi posiadać dużo większą siłę, niż zwykła sztyfciarka do drewna czy sztyfciarka tapicerska. Przed zakupem warto więc skonkretyzować swoje oczekiwania i rodzaj prac, jakie będą wykonywane za pomocą tego elektronarzędzia.

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Akumulatorowa sztyfciarka 18V DPT353Z Makita
  W magazynie
 2. R18S18G-0 Sztyfciarka do zszywek 18V Ryobi
  W magazynie
 3. R18N18G-120S Sztyfciarka R18N18G-120S Ryobi
  W magazynie
 4. R18N16G-120S Sztyfciarka R18N16G-120S Ryobi
  W magazynie
 5. Sztyfciarka pneumatyczna AF353 Makita
  W magazynie
 6. Akumulatorowa sztyfciarka 18 V DFN350RFJ

  Wydłużony czas realizacji
 7. Sztyfciarko-zszywacz 4PRO2w1

  Wydłużony czas realizacji
 8. Sztyfciarka 4PRO1250

  Wydłużony czas realizacji
 9. Sztyfciarka 4PRO0625
  W magazynie
 10. Sztyfciarka do gwoździ 18 V R18N18G-0 Ryobi
  W magazynie
 11. Sztyfciarka do gwoździ 18 V R18N16G-0 Ryobi
  W magazynie
 12. Sztyfciarka PNG-PN 25 Sys Schneider
  W magazynie

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka