Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Sztyfciarki

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Sztyciarki są niezbędnymi urządzeniami w meblarstwie i stolarstwie. Dzięki nim można przymocować listwy, wykończyć wnętrza oraz obić meble tapicerką. Sztyfciarki znajdą się także w niejednym warsztacie amatorskiego majsterkowicza, który wspomaga się nimi podczas mniejszych lub większych prac domowych i gospodarczych.

W pracach bezpośrednio związanych z meblami czy tapicerowaniem, niezbędna jest sztyfciarka tapicerska. Jest lekka, poręczna i bardzo prosta w obsłudze. Pozwala na szybką, sprawną i przyjemną pracę podczas tapicerowania mebli. Sztyfciarka tapicerska występuje w różnych odsłonach. Można wybierać pomiędzy sztyfciarką tapicerską elektryczną lub akumulatorową, a nawet pneumatyczną. Wszystko zależy od tego, jaką dokładnie pracę chcemy wykonywać. W pracach tapicerskich, sztyfciarka ma jeszcze jedną nieocenioną zaletę, mianowicie sztyfty nie posiadają główek jak gwoździe, więc tym samym nie pozostawiają widocznego śladu po przytwierdzeniu tkaniny.

Sztyfciarka elektryczna ma swoje wady i zalety. W porównaniu ze sztyfciarką akumulatorową, nie wymaga ładowania, dzięki czemu można nią pracować tak długo, jak jest to potrzebne i nie martwić się nagłym i nieplanowanym przestojem w pracy. Minusem, jaki posiada sztyfciarka elektryczna, jest konieczność ciągłego podłączenie do prądu, co może lekko utrudniać pracę.

W ofercie naszego sklepu znajduje się również sztyfciarka do betonu. Sztyfciarka do betonu musi posiadać dużo większą siłę, niż zwykła sztyfciarka do drewna czy sztyfciarka tapicerska. Przed zakupem warto więc skonkretyzować swoje oczekiwania i rodzaj prac, jakie będą wykonywane za pomocą tego elektronarzędzia.