Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Caramba

Produkty 1-32 z 33

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma chemiczna Caramba powstała w roku 1903 w Niemczech. Od tej pory nieprzerwanie zajmuje się zaopatrywaniem przemysłu motoryzacyjnego w środki chemiczne i pielęgnacyjne. Caramba była pierwszą na świecie firmą o tym profilu. Gwarancja wysokiej jakości produktów przekonała armię niemiecką do zaopatrywania się właśnie w narzędzia od producenta Caramba.

Obecnie zakłady produkcyjne i główna siedziba znajduje się w Duisburgu. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji katalog produktów Caramba dostępny jest także w Polsce. Ułatwi to zakup produktów i ewentualne skorzystanie z wymiany w ramach gwarancji.

Asortyment w katalogu Caramba

Głównym nurtem wśród produktów Caramba są kosmetyki samochodowe i chemiczne narzędzia do wspomagania motoryzacji. W katalogu produktów można znaleźć środki do smarowania łańcuchów, czyszczenia hamulców, czy smary miedziane. Dobre opinie zbierają także środki do czyszczenia i pielęgnacji stali.

Katalog produktów obejmuje kilkaset pozycji, jednak w sklepie Industria24 można znaleźć profesjonalne środki używane przede wszystkim w przemyśle i produkcji. Dobre opinie zbiera przede wszystkim smar do wiercenia Caramba, który zmniejsza temperaturę w wierconym miejscu.

Zastosowanie produktów Caramba

Produkty z logo Caramba najczęściej pojawiają się w profesjonalnych warsztatach, takich jak serwis samochodowy, czy ślusarnia. Sporo z nich trafia do serwisu auto detailingu czy do innych profesjonalnych zakładów rzemieślniczych. Przydadzą się także jako wyposażenie garażu. Gwarancja wysokiej jakości produktów Caramba sprawia, że będzie można na nie liczyć w każdej awaryjnej sytuacji.