Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zaciski, ściski

Produkty 1-32 z 404

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Podczas wykonywania napraw czy prac budowlanych, często pojawia się konieczność przytwierdzenia do siebie poszczególnych elementów. Trudno jest poradzić sobie z takim wyzwaniem, jeśli musimy przytrzymywać je własną dłonią. Dlatego też warto wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, które ułatwiają pracę. Mowa tu o zaciskach oraz ściskach. Zadbaliśmy o to, by znalazły się w naszym sklepie w szerokiej ofercie wariantów i wymiarów.’

Zaciski, które oferujemy, są niezastąpione podczas wykonywania takich prac jak skręcanie elementów drewnianych, łączenie metali, modelarstwo, czy obróbka materiału. Zaciski zapewniają solidny, mocny uchwyt, jednocześnie dając nam możliwość sterowania siłą nacisku. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przy pracy z szeroką gamą materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zaciski wielu różnych typów dostępne w wielu różnych wymiarach. 

Ściski to narzędzia, które znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w pracach stolarskich, ale również podczas drobnych napraw i prac remontowych. Ściski pozwalają nam na ułożenie poszczególnych elementów we właściwej pozycji, dzięki czemu możliwe jest wygodne połączenie ich ze sobą bez obawy o to, że nastąpi przesunięcie jednego z elementów. Wykorzystuje się je między innymi podczas osadzania futryn czy sklejania ze sobą elementów drewnianych. Są proste w użyciu i funkcjonalne, dzięki czemu wykorzystywane mogą być nawet przez początkujących majsterkowiczów.

Dostępne w naszej ofercie zaciski i ściski to przystępne, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość materiałów, dzięki czemu są solidne i trwałe.