Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wózki transportowe

Produkty 30

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Podstawą pracy w magazynie czy na budowie jest racjonalne planowanie, również w zakresie przenoszenia dużych ciężarów. Zamiast nosić w dłoniach, można przewozić je na specjalnych wózkach. Odpowiedni wózek transportowy może znacznie przyspieszyć prace i zminimalizować ryzyko kontuzji i przemęczenia się załogi.

Aby go mieć, niekoniecznie potrzebna jest duża powierzchnia do jego przechowywania. Wózek transportowy ręczny ma niemal idealnie płaską konstrukcję, a towary przenosi się na nim w planie pionowym. Podobnie transportowy wózek składany, który po skończonej pracy można wstawić za szafę czy do schowka. Do przewożenia największych ciężarów przyda się klasyczny wózek czterokołowy płaski lub typu przyczepka. W tym drugim można przewozić luzem produkty sypkie, takie jak piasek.

Nawet prosta podstawka na kółkach umożliwi przewożenie mebli czy sprzętów o wadze do 200 kg. Ponieważ służy często do transportu cennych i ciężkich towarów, warto być pewnym jej solidnej konstrukcji. Dlatego najlepsze będą wersje sprawdzonych producentów i z odpowiednimi atestami.

Tu znaleźć można wózki transportowe Milwaukee, Bosch czy Festool. Znajdują się tu również nietypowe rodzaje wózków do specjalnych zastosowań, jak narzędziowy czy do przenoszenia kufrów. Przy każdym modelu umieszczona jest dokładna specyfikacja. Warto sprawdzić przed zakupem maksymalne możliwe obciążenie i dostosować je do swoich potrzeb. Poza opisanymi tu wózkami transportowymi do magazynu można też zakupić wózki warsztatowe.