Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Virutex

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Virutex powstała w 1962 roku w Hiszpanii. Już od samego początku działalności dała się poznać jako producent trwałych elektronarzędzi i akcesoriów do obróbki drewna. Firma stale koncentrowała się na nowoczesnych technologiach i ich zastosowaniu w produkcji narzędzi. Dzięki temu Virutex zdobył uznanie na całym świecie. Obecnie oddziały Virutex znajdują się w wielu państwach. Na terenie naszego kraju działa oddział Virutex Polska, który ułatwia dystrybucję sprzętu i zapewnia ciągłość dostaw. Na terenie Polski uruchomiony został również serwis Virutex.

Katalog narzędzi Virutex i ich zastosowanie

Firma Virutex od początku działalności podąża wyznaczonym sobie szlakiem. Produkcja elektronarzędzi przeznaczonych przede wszystkim do obróbki drewna to główna linia jej działalności. Profesjonalne urządzenia znane są użytkownikom głównie z trwałych i mocnych jednostek napędowych. Jednocześnie uznawane są za bardzo odporne na uszkodzenia i wykonywane z myślą o konkretnym typie pracy.

Produkty Virutex to stanowią między innymi szlifierki mimośrodowe, pilarki ręczne czy wielofunkcyjne urządzenia ręczne Virutex. Opinie niezawodnych mają także różnego typu frezarki i ukośnice do drewna. Wszystkie akcesoria przeznaczone są w dużej mierze dla profesjonalnych zakładów stolarskich. Trwałość i długa żywotność wpływają także na zainteresowanie prywatnych użytkowników wyrobami Virutex. Części zamienne i akcesoria dostępne niemal od ręki ułatwiają przeprowadzanie drobnych prac serwisowych podczas eksploatacji.