Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Osprzęt do narzędzi akumulatorowych

Produkty 1-32 z 328

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Wiertarka to podstawowy sprzęt akumulatorowy, do którego warto mieć komplet wierteł. Osobny osprzęt do narzędzi akumulatorowych sprawdza się przy wiertarko-wkrętarkach, pilarkach czy szlifierkach. Do tego oczywiście dodatkowe wiertła udarowe, które pozwalają wiercić w betonie czy metalu.

Podstawą powinien być dobry akumulator i ładowarka. To w dużej mierze od tego rodzaju osprzętu do narzędzi akumulatorowych zależy, jak długo będą mogły być kontynuowane prace. Posiadając narzędzia akumulatorowe z tej samej serii, można mieć jedną ładowarkę do wszystkich z nich. Jeśli każde urządzenie pochodzi od innego producenta, możliwe, że trzeba będzie mieć kilka różnych akumulatorów.

Tu znaleźć można również mniejsze, ale także istotne elementy, takie jak adaptery, reduktory czy przejściówki do narzędzi akumulatorowych. Osprzęt tego typu można znaleźć zarówno w ofercie najbardziej znanych producentów jak Bosch czy Makita, jak i mniejszych firm.

Do pilarek i szlifierek przydaje się taki rodzaj osprzętu jak brzeszczoty czy stopy szlifierskie. Inne części będą potrzebne do kluczy udarowych,strugów czy wyrzynarek. Jeśli narzędzia mają być wykorzystywane w warsztacie, dodatkowo można pomyśleć o specjalnym stole i mocowaniach do niego.

Wszystko to trudno wygodnie przenosić. Dlatego tak popularne są systemowe kasetki i walizki na osprzęt do narzędzi akumulatorowych. Można wybierać spośród firmowych, przeznaczonych pod konkretne maszyny i akcesoria, lub zamienników, które pomieszczą różne części dowolnej firmy. Poza tym dowolną walizkę można uzupełnić firmowym wkładem z miejscem na wszystkie potrzebne części danego producenta.