Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

4PRO

Produkty 26

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma 4PRO to producent profesjonalnych narzędzi, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Przedsiębiorstwo ma korzenie w Danii, a charakterystyczną cechą są czerwone i czarne kolory poszczególnych komponentów. Wyroby tej firmy mają dobre opinie, podkreślające korzystne proporcje między jakością a ceną poszczególnych narzędzi.

Przeznaczenie narzędzi 4PRO

Narzędzia z logo 4PRO znajdują zastosowanie przede wszystkim w branżach związanych z produkcją mebli, palet albo w budownictwie wykończeniowym. Ich asortyment tworzą głównie pneumatyczne zszywacze i sztyfciarki. Producent oferuje także wkłady, potrzebne do prawidłowego działania tych narzędzi, czyli zszywki, sztyfty i gwoździe o różnych rozmiarach. Wśród narzędzi można znaleźć także giętarki do prętów zbrojeniowych czy opalarki.

W katalogu produktów można trafić również na produkty, które związane są z działaniem tych narzędzi. Węże spiralne do przepływu powietrza będą dobrze pasowały do narzędzi pneumatycznych. Firma tworzy także wiele wyrobów przydatnych podczas pracy, takich jak pasy narzędziowe, rękawice, a nawet druty wiązałkowe czy gwoździe faliste.

Zastosowanie i serwis

Narzędzia pneumatyczne i elektryczne 4PRO produkowane są w kilku wariantach. Nadają się zarówno do profesjonalnych prac warsztatowych, jak i zadań stawianych przed majsterkowiczami. Sprawdzą się w warsztatach tapicerskich i stolarskich, podczas tworzenia palet, lub montażu drewnianych elementów.

Większość narzędzi obejmuje dwuletnia gwarancja. Świadczy to o ich niezłej jakości i trwałości. Bez kłopotów można także znaleźć serwis pogwarancyjny na terenie naszego kraju.