4PRO

Firma 4PRO to producent profesjonalnych narzędzi, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Przedsiębiorstwo ma korzenie w Danii, a charakterystyczną cechą są czerwone i czarne kolory poszczególnych komponentów. Wyroby tej firmy mają dobre opinie, podkreślające korzystne proporcje między jakością a ceną poszczególnych narzędzi.

Przeznaczenie narzędzi 4PRO

Narzędzia z logo 4PRO znajdują zastosowanie przede wszystkim w branżach związanych z produkcją mebli, palet albo w budownictwie wykończeniowym. Ich asortyment tworzą głównie pneumatyczne zszywacze i sztyfciarki. Producent oferuje także wkłady, potrzebne do prawidłowego działania tych narzędzi, czyli zszywki, sztyfty i gwoździe o różnych rozmiarach. Wśród narzędzi można znaleźć także giętarki do prętów zbrojeniowych czy opalarki.

W katalogu produktów można trafić również na produkty, które związane są z działaniem tych narzędzi. Węże spiralne do przepływu powietrza będą dobrze pasowały do narzędzi pneumatycznych. Firma tworzy także wiele wyrobów przydatnych podczas pracy, takich jak pasy narzędziowe, rękawice, a nawet druty wiązałkowe czy gwoździe faliste.

Zastosowanie i serwis

Narzędzia pneumatyczne i elektryczne 4PRO produkowane są w kilku wariantach. Nadają się zarówno do profesjonalnych prac warsztatowych, jak i zadań stawianych przed majsterkowiczami. Sprawdzą się w warsztatach tapicerskich i stolarskich, podczas tworzenia palet, lub montażu drewnianych elementów.

Większość narzędzi obejmuje dwuletnia gwarancja. Świadczy to o ich niezłej jakości i trwałości. Bez kłopotów można także znaleźć serwis pogwarancyjny na terenie naszego kraju.

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Opalarka LCD 2000W 650C 4PROAB650NU
  W magazynie
 2. Gwoździarka taśmowa 4PROFN34100
  W magazynie
 3. Gwoździarka bębnowa 4PROCN80
  W magazynie
 4. Gwoździarka bębnowa 4PROCN70
  W magazynie
 5. Sztyfciarko-zszywacz 4PRO2w1
  Wydłużony czas realizacji
  Brak w magazynie
 6. Sztyfciarka 4PRO1250
  W magazynie
 7. Sztyfciarka 4PRO0625
  W magazynie
 8. Zszywacz stolarski 4PRO9040
  W magazynie
 9. Zszywacz 4PRO8016
  W magazynie

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka