KALKULATOR  RAT

4PRO

Firma 4PRO to producent profesjonalnych narzędzi, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Przedsiębiorstwo ma korzenie w Danii, a charakterystyczną cechą są czerwone i czarne kolory poszczególnych komponentów. Wyroby tej firmy mają dobre opinie, podkreślające korzystne proporcje między jakością a ceną poszczególnych narzędzi.

Przeznaczenie narzędzi 4PRO

Narzędzia z logo 4PRO znajdują zastosowanie przede wszystkim w branżach związanych z produkcją mebli, palet albo w budownictwie wykończeniowym. Ich asortyment tworzą głównie pneumatyczne zszywacze i sztyfciarki. Producent oferuje także wkłady, potrzebne do prawidłowego działania tych narzędzi, czyli zszywki, sztyfty i gwoździe o różnych rozmiarach. Wśród narzędzi można znaleźć także giętarki do prętów zbrojeniowych czy opalarki.

W katalogu produktów można trafić również na produkty, które związane są z działaniem tych narzędzi. Węże spiralne do przepływu powietrza będą dobrze pasowały do narzędzi pneumatycznych. Firma tworzy także wiele wyrobów przydatnych podczas pracy, takich jak pasy narzędziowe, rękawice, a nawet druty wiązałkowe czy gwoździe faliste.

Zastosowanie i serwis

Narzędzia pneumatyczne i elektryczne 4PRO produkowane są w kilku wariantach. Nadają się zarówno do profesjonalnych prac warsztatowych, jak i zadań stawianych przed majsterkowiczami. Sprawdzą się w warsztatach tapicerskich i stolarskich, podczas tworzenia palet, lub montażu drewnianych elementów.

Większość narzędzi obejmuje dwuletnia gwarancja. Świadczy to o ich niezłej jakości i trwałości. Bez kłopotów można także znaleźć serwis pogwarancyjny na terenie naszego kraju.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. gwoździe 4PRO 2,8x70mm

  Wydłużony czas realizacji
 2. Opalarka LCD 2000W 650C 4PROAB650NU
  W magazynie
 3. Gwoździarka taśmowa 4PROFN34100
  W magazynie
 4. Gwoździarka bębnowa 4PROCN80

  Wydłużony czas realizacji
 5. Gwoździarka bębnowa 4PROCN70

  Wydłużony czas realizacji
 6. Sztyfciarko-zszywacz 4PRO2w1
  W magazynie
 7. Sztyfciarka 4PRO1250

  Wydłużony czas realizacji
 8. Sztyfciarka 4PRO0625
  W magazynie
 9. Zszywacz stolarski 4PRO9040

  Wydłużony czas realizacji
 10. Zszywacz 4PRO8016

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka