Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki szczotkowe

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Szlifierka szczotkowa do drewna jest sprzętem specjalistycznym, wykorzystywanym głównie w warsztatach stolarskich. Urządzenie wyposażone jest w szczotki wykonane z listków papieru ściernego. Za pomocą ruchu obrotowego szlifierka szczotkowa do drewna może wypolerować powierzchnię lub ją wygładzić. Te urządzenia stosowane są także do nadawania faktur elementom drewnianym. Można używać ich do obróbki produktów drewnopodobnych. Dla osób, które interesuje szlifierka szczotkowa, wypożyczalnia sprzętu będzie rozwiązaniem ostatecznym. Warto sięgnąć po nowe profesjonalne urządzenia umieszczone w tej grupie.

 

Szlifierka szczotkowa do drewna - jak wybrać?

W asortymencie sklepu Industria24 można znaleźć szlifierki szczotkowe do drewna w kilku wariantach. Podobnie, jak w przypadku innych elektronarzędzi, najważniejszym kryterium wyboru powinna być moc urządzenia. Jeśli szlifierka szczotkowa do drewna będzie wykorzystywana często do profesjonalnych prac warto postawić na urządzenie o mocy powyżej 800W. Ważna jest także prędkość obrotów, która w dobrych urządzeniach przekracza 3000 na minutę.

Dobra szlifierka szczotkowa do drewna powinna mieć możliwość regulacji głębokości szlifowania. Istotne jest również, czy urządzenie można dodatkowo wyposażyć w system odsysania kurzu, a może jest on w standardzie. W przypadku intensywnej pracy szlifierką szczotkową do drewna warto zwrócić uwagę na możliwość szybkiej wymiany rolek ściernych. Dla osób, które zastanawiają się jakie inne elektronarzędzia nadają się do obróbki drewna, zapraszamy do artykułu na blogu firmowym.