KALKULATOR  RAT

Środki do czyszczenia

Środki do czyszczenia przydają się w każdym warsztacie. Często naprawa zużytych mechanizmów czy renowacja pojazdów zaczyna się właśnie od  czyszczenia. Dopiero wtedy da się ocenić stopień zniszczeń. Przydatne będą takie środki do czyszczenia jak szampony i mydła, a także szmatki i gąbki.

Do czyszczenia samochodu przydają się środki w sprayu. Mogą one mieć właściwości nabłyszczające. Wewnątrz do tapicerki sprawdzają się osobne preparaty, które nadają się też do dywanów. Ich czyszczenie jest z nimi dużo prostsze. Dzięki nim da się uniknąć wizyty w profesjonalnym zakładzie pielęgnacji tapicerek.

Przy renowacji zabytkowych mebli sprawdzają się zarówno delikatne mydła, jak i bardziej profesjonalne środki pielęgnacyjne, jak pasty i mleczka. Dostępne są również środki do czyszczenia mosiądzu, srebra czy złota. W serwisach, w których naprawiane są pralki, wykorzystuje się również specjalne preparaty do usuwania z nich kamienia i osadu z brudu czy mydła.

Popularnym środkiem do czyszczenia są chusteczki nawilżane. Uniwersalne sprawdzą się do wszystkiego, ale można też znaleźć takie do pielęgnacji drewna, jak i specjalne chusteczki samochodowe.

Praca w otoczeniu smarów i olejów wymaga zastosowania silnych past BHP. Takie środki czyszczące w połączeniu z ciepłą wodą są w stanie rozpuścić uciążliwy brud. Do mniej poważnych zabrudzeń wystarczą standardowe mydła. Swój podręczny zestaw środków do czyszczenia warto uzupełnić o odpowiednio chłonne ręczniki i ścierki z naturalnych tworzyw. Do aut czy mebli można wybrać profesjonalne preparaty, które nie uszkodzą delikatnych powierzchni.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Płyn czyszczący do okularów i gogli Uvex 0,5l
  W magazynie
 2. 91-9060
091-9060
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 3. Zestaw czyszczący do gwoździarek gazowych Makita

  Wydłużony czas realizacji
 4. Czyścik w spraju do pneumatyków-jałowy 500ml Makita
  W magazynie
 5. Środek do czyszczenia końcowego MPA F+/0
  W magazynie
 6. Olej do czyszczenia i smarowania LFC 9022/50 Festool
  W magazynie
 7. Płyn czyszczący do okularów i gogli Uvex 0,5 l
  W magazynie
 8. Chusteczki czyszczące Uvex 700 szt.
  W magazynie
 9. Blok do czyszczenia Fein

  Wydłużony czas realizacji
 10. Allclean Środek do czyszczenia powierzchni 500ml Beko
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka