Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Radia budowlane

Produkty 1-32 z 36

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Czy to na budowie, czy to w domu podczas remontu, muzyka zawsze uprzyjemnia pracę, nierzadko pozwalając się lepiej skupić na wykonywanych czynnościach. Jako że obecność farb, chemikaliów, podnoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów nie sprzyja delikatnym sprzętom, powstały dedykowane właśnie na takie okazje, profesjonalne radia budowlane. 

Kiedy już zdecydujemy się na zakup takowego, pojawia się pytanie: „jakie radio na budowę nadaje się najlepiej”? Z pewnością musi odznaczać się kilkoma podstawowymi cechami. 

Powinno być zbudowane z wysokiej jakości materiałów, aby wytrzymało wszystkie przypadkowe kolizje z otoczeniem i niefortunne wypadki. Odporność na wodę i kurz jest w tym przypadku dodatkowym atutem. 

Dobrej jakości radio na budowę, oprócz działania na akumulator, pozwala na podłączenie do sieci elektrycznej 230V, dzięki adapterowi. Często akumulator nie jest wcale zawarty w zestawie i należy zwracać na to uwagę, żeby nie trzeba było potem dokupować. Jak najszersze możliwości grania muzyki są w cenie, dlatego oprócz nadajnika radiowego do słuchania stacji radiowych warto, aby nasz zakupiony sprzęt posiadał możliwość połączenia się przez Bluetooth. Tak samo ważna jest obecność portu USB i slotu na kartę SD, a także wejścia AUX. 

Jakie radio budowlane spełnia te wszystkie wymagania? W przypadku takiego sprzętu jak radio budowlane opinie użytkowników na pewno stanowią bezcenną wskazówkę. Dlatego wybierając na przykład markowe radio budowlane Makita, forum może być dobrym miejscem do zasięgnięcia porady. Szukając też taniego radia budowlanego, forum nie jest złym pomysłem. Najlepszym jest za to sprawdzenie oferty naszego sklepu, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.