Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Paslode

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Paslode jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie tworzenia pistoletów pneumatycznych dla przemysłu. Została założona w 1935 roku i od tamtej pory dba o ciągłe unowocześnianie swoich produktów. Charakterystyczne urządzenia w pomarańczowych obudowach pojawiają się na całym świecie. Firma regularnie zwiększa także sieć dystrybucji. Wśród renomowanych dostawców w naszym kraju znajduje się między innymi sklep internetowy Industria24. Ułatwia to dostęp do serwisu w naszym kraju i sprawia, że naprawy w ramach gwarancji realizowane są ekspresowo.

Asortyment narzędzi i akcesoriów Paslode

Katalog produktów Paslode zawiera przede wszystkim urządzenia przeznaczone do wbijania gwoździ i zszywek. Są one zasilane nabojami na gaz albo sprężonym powietrzem z zewnętrznego źródła. Dostępne są różne warianty i wielkości tych urządzeń. Paslode zajmuje się także produkcją wkładów, które pasują tylko do narzędzi tej firmy. Gwoździe Paslode i zszywki dostępne są w wielu wariantach wymiarowych.

Zastosowanie dla narzędzi Paslode

Narzędzia z logo Paslode najczęściej można znaleźć na wyposażeniu ekip budowlanych i monterskich. Wysoka jakość produktów i spora wytrzymałość sprawiają, że narzędzia sprawdzają się w najtrudniejszych zadaniach. Dobre opinie ma między innymi gwoździarka gazowa Paslode, która wykorzystywana jest w zakładach tapicerskich i stolarskich. W sklepie Industria24 można trafić na promocje na sprzęt Paslode, co umożliwia tańszy zakup wysokiej jakości akcesoriów.