KALKULATOR  RAT

Ruko

Za początki firmy Ruko uznaje się powstanie zakładu w roku 1974. Od początku działalność firmy skupiała się wokół produkcji akcesoriów do obróbki metali. Obecnie zakład znajduje się w okolicach Stuttgartu, gdzie do produkcji narzędzi wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia. Dzięki temu wiertła Ruko mają dokładne i powtarzalne wymiary, a produkcja jest szybka. Wpływa to na obniżenie kosztów i promocje cenowe na narzędzia Ruko.

Rozbudowana sieć dystrybucji pozwala dotrzeć do klientów w wielu państwach Europy. Także na Polskim rynku można znaleźć produkty Ruko. Opinie użytkowników potwierdzają ich jakość i precyzyjne wykonanie. Dzięki magazynowi na terenie naszego kraju, dostawy narzędzi są płynne i mogą potrwać zaledwie kilka dni.

Ruko - katalog narzędzi dla przemysłu

Większa część asortymentu Ruko trafia do działalności przemysłowej. Zasila między innymi profesjonalne hale produkcyjne i specjalistyczne warsztaty. W przemyśle metalowym znajdą zastosowanie przede wszystkim precyzyjne wiertła do metalu o różnych kształtach i rozmiarach. Sporym zainteresowaniem cieszą się także gwintowniki i narzynki, które przydają się w zakładach ślusarskich.

Narzędzia Ruko do warsztatów i majsterkowania

Część narzędzi z katalogu Ruko sprawdza się w rękach profesjonalistów, jednak ich trwałość i funkcjonalność doceniana jest przede wszystkim w użytkowaniu prywatnym czy małych warsztatach. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się wiertła do betonu, wykorzystywane w pracach remontowych i instalacyjnych. W warsztatach stolarskich wykorzystuje się precyzyjne wiertła listkowe do drewna Ruko. Warto sięgnąć także po wiertarki magnetyczne, które mogą być przydatne nawet jako element wyposażenia ekip serwisowych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.