Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ruko

Produkty 1-32 z 137

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Za początki firmy Ruko uznaje się powstanie zakładu w roku 1974. Od początku działalność firmy skupiała się wokół produkcji akcesoriów do obróbki metali. Obecnie zakład znajduje się w okolicach Stuttgartu, gdzie do produkcji narzędzi wykorzystywane są najnowocześniejsze urządzenia. Dzięki temu wiertła Ruko mają dokładne i powtarzalne wymiary, a produkcja jest szybka. Wpływa to na obniżenie kosztów i promocje cenowe na narzędzia Ruko.

Rozbudowana sieć dystrybucji pozwala dotrzeć do klientów w wielu państwach Europy. Także na Polskim rynku można znaleźć produkty Ruko. Opinie użytkowników potwierdzają ich jakość i precyzyjne wykonanie. Dzięki magazynowi na terenie naszego kraju, dostawy narzędzi są płynne i mogą potrwać zaledwie kilka dni.

Ruko - katalog narzędzi dla przemysłu

Większa część asortymentu Ruko trafia do działalności przemysłowej. Zasila między innymi profesjonalne hale produkcyjne i specjalistyczne warsztaty. W przemyśle metalowym znajdą zastosowanie przede wszystkim precyzyjne wiertła do metalu o różnych kształtach i rozmiarach. Sporym zainteresowaniem cieszą się także gwintowniki i narzynki, które przydają się w zakładach ślusarskich.

Narzędzia Ruko do warsztatów i majsterkowania

Część narzędzi z katalogu Ruko sprawdza się w rękach profesjonalistów, jednak ich trwałość i funkcjonalność doceniana jest przede wszystkim w użytkowaniu prywatnym czy małych warsztatach. Bardzo dobrymi opiniami cieszą się wiertła do betonu, wykorzystywane w pracach remontowych i instalacyjnych. W warsztatach stolarskich wykorzystuje się precyzyjne wiertła listkowe do drewna Ruko. Warto sięgnąć także po wiertarki magnetyczne, które mogą być przydatne nawet jako element wyposażenia ekip serwisowych.