Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Gwoździe do zszywaczy

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Zszywacze pneumatyczne Makita, Parkside czy Yato są popularne zarówno wśród majsterkowiczów, jak i w profesjonalnych zakładach tapicerskich czy meblarskich. Za ich pomocą możliwe jest szybkie i efektowne obijanie mebli czy montaż dekoracji. Umożliwiają również sprawne zbijanie skrzynek czy innych drobnych konstrukcji drewnianych.

Takie urządzenia działają dzięki specjalnym gwoździom do zszywaczy. To od ich jakości zależy, czy konstrukcja będzie trwała, czy po kilku latach zszywki korodują i wykruszą się. Dlatego tak istotne jest, by kupować je tylko w dobrych sklepach z narzędziami. Tu dostępne są gwoździe do zszywaczy sprawdzonych marek.

Gwoździe do zszywaczy mogą mieć od ok. 5 do 50 mm średnicy. Dobierać można także wielkość średnicy główki gwoździa. W niektórych modelach będzie ona tak niewielka, że zszywki niemal nie będzie widać po wbiciu. Jeśli taki ma być efekt, to warto szukać jak najmniejszych gwoździ do zszywaczy.

Rodzaj zakupionych elementów powinien mieć też związek z zaprogramowanym dla danego urządzenia kątem wbijania gwoździ. W niektórych urządzeniach są to standardowo 34 czy 90 stopni. W każdym zestawie jest od ok. 1000 do 5000 sztuk gwoździ. Większość z nich wykonana jest z czystej stali. W tym dziale można sortować je pod względem ceny i nazwy producenta, a następnie zapoznać się z dokładną specyfikacją każdego modelu. Zazwyczaj gwoździe do zszywaczy odpowiedniego rodzaju są dodawane do sprzętu w momencie zakupu. Warto szukać takich samych, jak proponowane przez producenta – zapewnia to odpowiednio płynną pracę i optymalny efekt.