Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Mieszarki i mieszalniki

Produkty 1-32 z 35

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Mieszarki i mieszalniki to zwykle elektryczne urządzenia, które cieszą się szerokim zastosowaniem, głównie w budownictwie. Za pomocą mieszarek i mieszalników uzyskuje się odpowiednią konsystencję betonu, gipsu, kleju, zaprawy murarskiej, czy gładzi. 

Mieszarka do betonu to nieodzowne narzędzie, które każda ekipa budowlana powinna mieć na stanie. Dzięki temu prostemu w obsłudze urządzeniu można uzyskać fantastycznie wymieszany beton, bez niepotrzebnych grudek, o niepowtarzalnej konsystencji, którym możemy zalewać pustaki szalunkowe, niewielkie ławy fundamentowe, słupy czy belki.

Mieszarka do zapraw odznacza się lekkością, poręcznością i niezwykłą mobilnością. Bardzo łatwo trzyma się ją w ręce, obsługuje, a praca z mieszarką do zapraw jest prawdziwą przyjemnością. To urządzenie przeznaczone jest głównie do mieszania zapraw cementowych, wapiennych, cementowo-wapiennych oraz gipsowych. Na terenie budowy nieodzowne mogą okazać się także mieszalnik do kleju czy mieszalnik do farb.

Wybór mieszarek i mieszalników nie jest łatwy. Wszystko zależy od tego, do jakich celów to elektronarzędzie będzie stosowane. Najlepsza w praktyce okazuje się często mieszarka elektryczna, która jest dużo poręczniejsza od mieszarki akumulatorowej. Jedynym jej minusem jest potrzeba podłączenia do gniazda zasilania, o które czasem jest ciężko. Wtedy jedynym wyjściem będzie mieszarka akumulatorowa.

W ofercie naszego sklepu znajduje się także wiertarko mieszarka, fantastyczna dla osób, które kochają mieć kilka narzędzi w jednym, mieszarka przeciwbieżna, mieszalnik do betonu i inne potrzebne narzędzia i dodatki, ułatwiające pracę na każdej budowie.