Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Przymiary

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Przymiary to narzędzia pomiarowe, które przydają się podczas wielu różnych prac naprawczych. Dostępne są w wielu różnych rodzajach i wariantach, które pozwalają nam na precyzyjne dokonanie pomiarów łańcuchów, blach, ograniczników oraz innych materiałów i elementów. W naszej ofercie znajdziesz przymiary dostępne w bardzo przystępnej cenie, dzięki której możesz cieszyć się wysokiej jakości narzędziami i jednocześnie sporo zaoszczędzić. 

Wśród dostępnych w asortymencie narzędzi, znajdziesz między innymi przymiar do łańcucha. Dzięki niemu bez trudu sprawdzisz stopień zużycia łańcucha w rowerze, w pilarce, czy wózku widłowym. Przymiary do łańcucha dostępne są w wielu różnych wariantach, z których z łatwością wybierzesz odpowiedni.

Kolejnym rodzajem przymiarów dostępnych w naszym sklepie jest przymiar blacharski. To narzędzie, które pozwala na szybkie, łatwe i - co równie ważne - dokładne dokonanie pomiarów karoserii samochodowych. Przymiar blacharski pozwala na sprawdzenie kształtu poszczególnych elementów karoserii, ram oraz kabin samochodów użytkowych.

W asortymencie naszej firmy znajdziesz również przymiar do szlifowania ograniczników oraz przymiar kątowy. Pierwszy z nich ułatwia mierzenie oraz przenoszenie kątów wewnętrznych i zewnętrznych, a także pomaga w wyznaczaniu skosów i nachylenia. Przymiar do szlifowania ograniczników jest zaś niezastąpiony gdy musimy zająć się ostrzeniem ogranicznika zagębienia w pile łańcuchowej. Dzięki niemu zyskujemy kontrolę nad kątem ostrzenia oraz długością zęba.