Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Hydronetki

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Hydronetka to urządzenie ze świata strażackiego, które jednak przydaje się również na co dzień w ogrodzie i gospodarstwie. To rodzaj przenośnego zbiornika na wodę z wężem, który pozwala szybko stworzyć wydajny strumień wody w dowolnym miejscu. W przeciwieństwie do szlauchów ogrodowych nie ogranicza jej odległość od najbliższego kranu. Można przenosić ją w dowolne miejsce, a w razie potrzeby napełniać ponownie.

Hydronetki wodne mają zwykle pojemność od ok. 5 do 40 l. Hydronetka wodna 10 l często może być przenoszona w formie plecaka, podczas gdy cięższe mają rączkę do transportowania jako baniak. Hydronetkę plecakową można przenosić bez dużego zmęczenia, bo obciążenie rozkłada się równomiernie na obu ramionach.

W ogrodnictwie hydronetka pozwoli szybko i obficie podlać ogród czy pole. Można też przechowywać hydronetkę w pomieszczeniu gospodarczym jako awaryjne źródło wody na wypadek pożaru. Większość hydronetek wykonanych jest z solidnego tworzywa. Odpowiednio przechowywane mogą wytrzymać kilkadziesiąt lat, nie ulegając korozji ani zniszczeniu.

Na budowach bardziej przydają się hydronetki do wiertnic rdzeniowych. Te mogą być np. akumulatorowe lub elektryczne. To właśnie pojemne hydronetki do wiertnic są najdroższe, bo kosztują zazwyczaj nawet kilka tysięcy złotych. Tańsze będą hydronetki plecakowe i wiertnicze o pojemności 10 – 20 l, które można dostać już za kilkadziesiąt złotych czy kilkaset złotych. Wśród popularnych producentów warto wymienić Stihl, Baier czy Profi.