Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Nakolanniki

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Ochrona kolan jest często pomijana podczas prac budowlano-remontowych. A przecież jest nie mniej istotna od ochrony innych części ciała. Nakolanniki pełnią wiele ważnych funkcji. Stabilizują, przez co mogą nawet zwiększać bezpieczeństwo podczas wiercenia czy montażu. Poza tym chronią przed chłodem i wilgocią podłoża. Jest w nich po prostu wygodniej, co oznacza, że można spędzić więcej czasu na placu budowy bez odczuwaniu bólu.

Wiele prac remontowych wykonuje się właśnie w pozycji na kolanach. Tylko tak można dotrzeć do instalacji pod zlewem czy rozłożyć części na płasko na podłodze. W nakolannikach przeprowadzenie tych działań jest o wiele prostsze. Nawet najbardziej podstawowy model zwiększy znacznie komfort, a profesjonalne sprawią, że po wielu godzinach w jednej pozycji będzie wygodnie. Powinny one odpowiednio łączyć twarde elementy, które chronią kolana przed uderzeniami, z miękkimi, które amortyzują kontakt z nierównością podłoża.

Praca w nakolannikach jest bardziej ergonomiczna. Taki gadżet ochronny szczególnie docenią osoby ze zwyrodnieniami stawów czy sztywnością kolan. W ich wypadku nakolanniki mogą być tym, co umożliwi im pracę. Warto wybierać regulowane, które dopasują się do ciała niezależnie od wagi i wzrostu użytkownika. Dla innych takie z miękkiej, ciepłej tkaniny mogą zabezpieczyć stawy przed chłodem, a tym samym zapobiec pojawianiu się zwyrodnień w przyszłości. Tu dostępne są modele w różnych cenach, spośród których łatwo można dobrać coś dla siebie.