Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Odkurzacze przemysłowe

Produkty 1-32 z 88

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Odkurzacz przemysłowy jest często znany pod nazwą odkurzacz budowlany, ponieważ to właśnie na budowach, podczas różnego rodzaju remontów ma on swoje zastosowanie. Oczywiście odkurzacz budowlany może być również stosowany do większych prac wykonywanych w domu, dlatego też tak często pojawiają się wśród użytkowników pytania o to, jaki odkurzacz przemysłowy do domu wybrać. Odkurzacz przemysłowy do domu nie będzie różnił się praktycznie niczym od urządzenia jakim jest odkurzacz techniczny, po prostu będzie stosowany do lżejszych prac. Mały odkurzacz przemysłowy przyda się praktycznie w każdym domu, zawsze bowiem znajdą się jakieś prace remontowe, gdzie będzie potrzebny. Odkurzacz przemysłowy do domu będzie więc tak samo usuwał szkodliwe dla zdrowia pyłki, opiłki, farby, także lakiery itp. Odkurzacz przemysłowy stosowany jest w domu, gdy prowadzony jest w nim mały remont, dochodzi do kucia ścian, betonu itp. Jeśli więc ktoś nie wie, jaki odkurzacz przemysłowy do domu ma wybrać, powinien przede wszystkim zapoznać się z jego parametrami. Mały odkurzacz przemysłowy parametry będzie miał trochę inne od odkurzacza dużego, o większej mocy. Odkurzacz techniczny do prac typowo budowlanych, stosowany na dużych budowach, będzie oczywiście miał większą moc i może więcej funkcji, tak często potrzebnych przy skomplikowanych robotach. Odkurzacz do gruzu, którego jest ogromna ilość i który ciągle powstaje jako wynik robót budowlanych, musi być wytrzymały, duży i zbudowany z jak najlepszych materiałów. Odkurzacz do gruzu musi być niezawodny, ponieważ prace budowlane trwają zazwyczaj przez większość część dnia, jeśli więc odkurzacz do gruzu ulegnie awarii, ucierpieć może dynamika wykonywania usług budowlanych. Warto od razu powiedzieć, że za odkurzacz przemysłowy cena zawsze będzie większa, gdy dokona się zakupu dużego urządzenia, mały odkurzacz przemysłowy będzie zazwyczaj tańszy.

Odkurzacz bezworkowy przemysłowy

Jeżeli by zapytać pracowników budowlanych o jakiś dobry odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych, na pewno wskazaliby na takie urządzenie, jakim jest odkurzacz bezworkowy przemysłowy. Dlaczego jest to dobry odkurzacz przemysłowy, a może i najlepszy? Otóż odkurzacz bezworkowy przemysłowy nie wymaga wstawiania i wymiany worków. Taki więc odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych wysoce usprawnia pracę, nie trzeba bowiem co jakiś czas martwić się o przepełniony worek. Wszelkie śmieci, odpady są gromadzone w specjalnym pojemniku, który można szybko i sprawnie opróżnić. Jest to także odkurzacz przemysłowy o dużej sile ssania, co jest bardzo ważne w czasie wykonywania prac budowlanych i remontowych, kiedy liczy się efektywność i czas. Odkurzacz przemysłowy do prac budowlanych powinien więc charakteryzować się stałą mocą i wysoką mocą ssania. Odkurzacz przemysłowy o dużej sile ssania będzie utrzymywał ją cały czas, podczas gdy w przypadku typu workowego moc i siła spadają wraz ze stopieniem wypełniania się worka brudem i odpadami. Odkurzacz workowy będzie więc mało wydajny, gdy worek napełni się do granic, podczas gdy odkurzacz przemysłowy o dużej sile ssania będzie pracował „bez zadyszki”. Bezworkowy odkurzacz przemysłowy opinie ma bardzo dobre, znacznie lepsze niż urządzenie wyposażone w worek.

Odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem

Fora internetowe często podejmują temat, jakim jest odkurzacz przemysłowy, cena jest często przedmiotem zainteresowania i jej stosunek do jakości. Często też padają pytania o odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem, czym jest i kiedy taki typ wybierać. Czy za taki odkurzacz przemysłowy cena będzie większa niż za zwykły, bez otrząsacza? Trzeba od razu powiedzieć, że występuje odkurzacz przemysłowy z otrząsaczem manualnym oraz odkurzacz przemysłowy z automatycznym otrząsaczem. Wszystko tutaj opiera się o czystość filtra, który zapewnia utrzymywanie sprawności odkurzacza. Odkurzacz przemysłowy z automatycznym otrząsaczem sprawdza się podczas pracy z drewnem i gipsem. Pracując sprzętem bez otrząsacza można bardzo łatwo zapchać filtr i tym samym spowodować awarię urządzenia. Odkurzacz przemysłowy z automatycznym otrząsaczem sprawia, że pył z drewna, gips nie zapycha filtra, stąd proces odkurzania może być cały czas kontynuowany. Taki odkurzacz przemysłowy opinie zbiera zasłużenie dobre, bo praca z nim jest szybka i sprawna, nie występują przestoje.