Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

S&R Power

Produkty 1-32 z 40

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Marka S&R Power to product firmy S&R Industriewerkzeuge GmbH, która działa od kilkudziesięciu lat we Freiburgu w Niemczech. W zakres działalności przedsiębiorstwa wchodzi produkcja i dystrybucja narzędzi ręcznych i akcesoriów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii w produkcji narzędzia S&R Power są stosunkowo tanie. Przed wypuszczeniem ich na rynek są też gruntownie kontrolowane w laboratoriach firmowych. 

Firma prowadzi działalność w dwudziestu krajach świata, a jej produkty trafiają także do Polski. Rozbudowany system sprzedaży, a także możliwość serwisu sprawia, że stale przybywa osób zainteresowanych akcesoriami S&R Power.

Narzędzia ręczne z katalogi S&R Power

Trudno wymienić wszystkie rodzaje narzędzi, które znajdują się w katalogu S&R Power. Należą do ich między innymi klucze oczkowe i płaskie, a także nasadowe z uchwytami. Dobre opinie zbierają także klucze nastawne, żaby, czy szczypce obrotowe. W katalogu produktowym można znaleźć również wiele narzędzi do obróbki drewna, takich jak skrobaki czy piły ręczne. Tak bogaty asortyment i częste promocje na niektóre wyroby zachęcają do korzystania z nich nie tylko firmy czy pracowników zakładów przemysłowych. 

Akcesoria do narzędzi i pozostały asortyment S&R Power

Sporą część asortymentu S&R Power stanowią także akcesoria do elektronarzędzi.  Należą do nich dodatki do wiertarek i wkrętarek, takie jak bity, wiertła, czy adaptery. Opinie trwałych i odpornych na zużycie mają tarcze do szlifierek. Warto sprawdzić także różnorodne wiertła do materiałów budowlanych. Katalog narzędziowy S&R Power obejmuje także akumulatorowe elektronarzędzia, otwornice, czy i wiele innych produktów przydatnych w warsztacie, domu, a także ogrodzie.