Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Markery

Produkty 1-32 z 58

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Wodoodporny marker jest nieodzowny podczas przeprowadzek, remontów i na placach budowy. To jeden z najtrwalszych sposobów na dokonywanie oznaczeń. Zwykły marker jest gruby i czarny. Łatwo można nim pisać po kartonie czy szkle, ale gorzej radzi sobie z drewnem czy betonem. Na brudnych, tłustych powierzchniach może wręcz się zniszczyć.

Do szczególnie wymagających powierzchni ze śladami brudu czy oleju przydadzą się pisaki olejowe. To idealne markery do ceramiki czy tworzyw sztucznych, po których trudno jest pisać zwykłym flamastrem. Występują w wielu kolorach i charakteryzują się niezwykłą trwałością.

Do oznaczeń na betonie czy metalu można polecić marker budowlany Stanley FatMax Xtreme. Tego typu pisaki mają zaczep do paska i wytrzymałą obudowę, przez co są perfekcyjnymi markerami na budowę, gdzie zawsze trzeba mieć je pod ręką. Można wybrać taki ze ściętą końcówką do robienia grubych linii lub klasyczny, którym da się swobodnie pisać i rysować. Plusem markerów jest odporność na ścieranie, mróz czy wysoką temperaturę.

Bardzo przydatny na budowie jest też biały marker. Można nim pisać również po szorstkich powierzchniach. Przydaje się szczególnie do pisania po ciemnym drewnie czy plastiku, bo oznaczeń wykonanych czarnym tuszem nie byłoby na nich widać.

Do pisania po papierze najlepszy będzie techniczny pisak atramentowy. Jest cieńszy od większości markerów, ale równie trwały. Tu znaleźć można wszystkie wymienione rodzaje pisaków, a także akcesoria, takie jak opakowania na markery czy sztyfty do pisaków technicznych.