KALKULATOR  RAT

Scheppach

Firma została założona w Niemczech w Bawarii w 1927 roku. Od początku zajmowała się produkcją maszyn i akcesoriów budowlanych. Konsekwentne dążenie do doskonałości i dobra sieć dystrybucji pozwoliły firmie stać się jednym z najmocniejszych graczy na europejskim rynku. 

Obecnie oferta firmy obejmuje ponad trzysta typów maszyn i urządzeń. Ekspansja na europejskich rynkach doprowadziła także do stworzenia oddziału Scheppach Polska. To w nim rodzimi klienci mogą liczyć na wymianę akcesoriów Scheppach, części zamienne, a także serwis w ramach gwarancji.

Katalog produktów Scheppach

Produkty z katalogu Scheppach można podzielić na dwie grupy. Pierwszą i największą stanowią narzędzia budowlane Scheppach. Opinie z forum budowlanego dotyczą przede wszystkim wysokiej jakości pił taśmowych, pił stołowych, betoniarek czy innych elektronarzędzi budowlanych Scheppach. Części do sprzętu i akcesoria również należą do produktów wytwarzanych przez to przedsiębiorstwo.

Drugą linią elektronarzędzi są akcesoria ogrodnicze. Należą do nich między innymi piły łańcuchowe, nożyce do żywopłotu i inne elementy sprzętu ogrodowego.

Zastosowanie wyrobów Scheppach

Profesjonalne zakłady produkcyjne i firmy remontowe to główni klienci na produkty Scheppach. Opinie o marce niejednokrotnie wspominają o wysokiej jakości wyrobów, co zachęca do zakupu przedsiębiorców. W ręce profesjonalnych użytkowników trafiają głównie maszyny budowlane i narzędzia przydatne w czasie remontów. Sporo produktów, takich jak narzędzia warsztatowe czy klucze mogą znaleźć uznanie w oczach majsterkowiczów. Serwis Scheppach i szybka dostawa produktów sprawia, że uznanie zdobywają także narzędzia ogrodnicze.

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Piła ukośna Scheppach HM80L - SCH3901105915

  Wydłużony czas realizacji
 2. Mieszarka dwubiegowa 1400W do zapraw kleju PM1400 Scheppach - SCH5907805901
  W magazynie
 3. Adapter Scheppach do elektronarzędzi - SCH7906300703
  W magazynie
 4. Pilarka tarczowa Scheppach TS310 230V 2,2KW 315mm SCH4901305901

  Wydłużony czas realizacji
 5. Szlifierka do gipsu DS920 żyrafa Scheppach

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka