Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Nivel System

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Nivel System została założona w 2003 roku i niemal od samego początku stała się potentatem na rynku narzędzi pomiarowych. Dzięki wcześniej zdobytemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w opinie klientów, produkty Nivel System szybko zyskały sporą popularność. Dziś można znaleźć je nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy. Nivel System korzysta z najwyższej jakości podzespołów z międzynarodowych firm. Dzięki temu daje wieloletnią gwarancję na swój sprzęt i możliwość serwisu pogwarancyjnego. To sprawia, że Nivel System ma opinię producenta najwyższej jakości sprzętu.

Katalog produktów Nivel System i ich przeznaczenie

Od początku działalności Nivel System zajmuje się produkcją sprzętu pomiarowego. Zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystywane są w budownictwie, geodezji, pracach przemysłowych, a czasem także w rolnictwie. W katalogu firmowym można znaleźć między innymi dokładne niwelatory optyczne i laserowe. Dobre opinie mają także dalmierze, teodolity i inne urządzenia budowlane. Dodatkowo asortyment Nivel System wzbogacony jest o akcesoria, które ułatwiają pracę tymi urządzeniami. 

Narzędzia Nivel System to profesjonalny sprzęt o specjalistycznym zastosowaniu. Z tej przyczyny najczęściej trafia do użytku ekip budowlanych i firm produkcyjnych. Doceniają go także firmy geodezyjne. Do użytku prywatnego trafiają z kolei długie taśmy miernicze i poziomice. Promocje na sprzęt Nivel System w sklepie Industria24 umożliwia zakup wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.