KALKULATOR  RAT

Nivel System

Firma Nivel System została założona w 2003 roku i niemal od samego początku stała się potentatem na rynku narzędzi pomiarowych. Dzięki wcześniej zdobytemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w opinie klientów, produkty Nivel System szybko zyskały sporą popularność. Dziś można znaleźć je nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach Europy. Nivel System korzysta z najwyższej jakości podzespołów z międzynarodowych firm. Dzięki temu daje wieloletnią gwarancję na swój sprzęt i możliwość serwisu pogwarancyjnego. To sprawia, że Nivel System ma opinię producenta najwyższej jakości sprzętu.

Katalog produktów Nivel System i ich przeznaczenie

Od początku działalności Nivel System zajmuje się produkcją sprzętu pomiarowego. Zaawansowane technologicznie urządzenia wykorzystywane są w budownictwie, geodezji, pracach przemysłowych, a czasem także w rolnictwie. W katalogu firmowym można znaleźć między innymi dokładne niwelatory optyczne i laserowe. Dobre opinie mają także dalmierze, teodolity i inne urządzenia budowlane. Dodatkowo asortyment Nivel System wzbogacony jest o akcesoria, które ułatwiają pracę tymi urządzeniami. 

Narzędzia Nivel System to profesjonalny sprzęt o specjalistycznym zastosowaniu. Z tej przyczyny najczęściej trafia do użytku ekip budowlanych i firm produkcyjnych. Doceniają go także firmy geodezyjne. Do użytku prywatnego trafiają z kolei długie taśmy miernicze i poziomice. Promocje na sprzęt Nivel System w sklepie Industria24 umożliwia zakup wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Tyczka do lasera z trójnogiem - statywem Nivel System - LP-33EX

  Wydłużony czas realizacji
 2. Tarczka do laserów z wiązką czerwoną Nivel System - TR-R
  W magazynie
 3. Niwelator laseowy NL740G DIGITAL+ statyw SJJ1+ łata LS-24 Nivel System

  Wydłużony czas realizacji
 4. Nivel System NL540 DIGITAL niwelator laserowy + Statyw SJJ1 + Łata LS-24

  Wydłużony czas realizacji
 5. Statyw aluminiowy do niwelatora Nivel System SJJ2/SJJ2D

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka