Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Meble warsztatowe

Produkty 28

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

W dobrze wyposażonym warsztacie napraw można dokonywać szybko i skutecznie. Podstawą wyposażenia takiego wnętrza powinny być odpowiednie meble warsztatowe.

Trudno powiedzieć, który z nich jest najważniejszy, bo wszystkie mają istotną funkcję. Praca na chybotliwym, niesolidnym stole może być bardzo niebezpieczna, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości model mebla, który posłuży przez lata. Co ważne, taki stół warsztatowy może mieć miejsce na dodatkowe akcesoria, przez co znacznie ułatwi codzienne naprawy i majsterkowanie.

Drugim najważniejszym meblem do warsztatu jest regał na narzędzia. Może on mieć dowolną formę. Ważne, by było w nim miejsce na wszystkie klucze czy uszczelki. Wygodny może być mobilny regał na kółkach z szufladami. Popularne są też regały ścienne z uchwytami na każdy element z osobna. Śrubokręty i dłuta są na nim dobrze wyeksponowane, więc nie trzeba stale szukać potrzebnych sprzętów.

Jeśli warsztat jest mały, sprawdzą się zabudowane meble warsztatowe. W szafach i szufladach można pomieścić elektronarzędzia i kable. Dzięki temu nie będą one zawadzały, a w pomieszczeniu wizualnie będzie większy porządek. Istnieją też gotowe segmenty podobne do meblościanki, w których skład wchodzi szafa, szuflady i stół.

Niektórzy decydują się na używane meble warsztatowe. Jeśli jednak majsterkowanie to coś więcej niż hobby, warto wybrać nowe. Wyglądają one solidniej niż używane i tworzą spójny komplet. Można też być pewnym ich jakości.