Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ridgid

Produkty 1-32 z 58

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Amerykański producent narzędzi ręcznych i elektronarzędzi Ridgid został założony w 1923 roku w North Ridgeville w stanie Ohio. Nazwa pochodzi od miejscowości, w której znalazła się siedziba i nie została zmieniona pomimo przenosin do Elyrii. Od początku produkcji firmy Ridgid katalog produktów dedykowany był branży kanalizacyjnej i wodnej. Z uwagi na wysoką jakość produktów i dobre opinie klientów, Ridgid stał się częścią światowego koncernu narzędziowego Emerson Electric. Dzięki temu produkty z charakterystycznym logo trafiają do wielu państw na całym świecie. Oddział Ridgid Polska ułatwia uzyskanie gwarancji i serwis produktów w naszym kraju.

Ridgid - katalog narzędziowy

Narzędzia Ridgid cieszą się opinią bardzo funkcjonalnych i trwałych w użytkowaniu. W katalogu produktów można znaleźć przede wszystkim sprzęt przeznaczony do pracy z rurami. Elektronarzędzia Ridgid umożliwiają gwintowanie i przygotowywanie rur do łączenia, zgrzewanie, a także zaciskanie ich. W asortymencie znajdują się również narzędzia ręczne do przeprowadzania prac przygotowawczych i montażu w trudno dostępnych miejscach.

Urządzenia do przeglądu i udrażniania instalacji to kolejna pozycja z katalogu Ridgid. Opinie na forach i wśród użytkowników wskazują na niezwykłą funkcjonalność i jakość tego sprzętu.

Zastosowanie dla produktów Ridgid

Nie da się ukryć, że instalacje firmy działające w branży instalacji sanitarnych są w największym stopniu zainteresowane produktami Ridgid. Elektronarzędzia i narzędzia ręczne do profilowania i montażu rur sprawdzą się przede wszystkim w budownictwie podczas układania nowych sieci. Mogą używać ich także pracownicy serwisu. Sporadycznie ten sprzęt trafia w ręce majsterkowiczów z uwagi na zbyt wysoką cenę jak za narzędzia używane okazjonalnie.