KALKULATOR  RAT

Ridgid

Amerykański producent narzędzi ręcznych i elektronarzędzi Ridgid został założony w 1923 roku w North Ridgeville w stanie Ohio. Nazwa pochodzi od miejscowości, w której znalazła się siedziba i nie została zmieniona pomimo przenosin do Elyrii. Od początku produkcji firmy Ridgid katalog produktów dedykowany był branży kanalizacyjnej i wodnej. Z uwagi na wysoką jakość produktów i dobre opinie klientów, Ridgid stał się częścią światowego koncernu narzędziowego Emerson Electric. Dzięki temu produkty z charakterystycznym logo trafiają do wielu państw na całym świecie. Oddział Ridgid Polska ułatwia uzyskanie gwarancji i serwis produktów w naszym kraju.

Ridgid - katalog narzędziowy

Narzędzia Ridgid cieszą się opinią bardzo funkcjonalnych i trwałych w użytkowaniu. W katalogu produktów można znaleźć przede wszystkim sprzęt przeznaczony do pracy z rurami. Elektronarzędzia Ridgid umożliwiają gwintowanie i przygotowywanie rur do łączenia, zgrzewanie, a także zaciskanie ich. W asortymencie znajdują się również narzędzia ręczne do przeprowadzania prac przygotowawczych i montażu w trudno dostępnych miejscach.

Urządzenia do przeglądu i udrażniania instalacji to kolejna pozycja z katalogu Ridgid. Opinie na forach i wśród użytkowników wskazują na niezwykłą funkcjonalność i jakość tego sprzętu.

Zastosowanie dla produktów Ridgid

Nie da się ukryć, że instalacje firmy działające w branży instalacji sanitarnych są w największym stopniu zainteresowane produktami Ridgid. Elektronarzędzia i narzędzia ręczne do profilowania i montażu rur sprawdzą się przede wszystkim w budownictwie podczas układania nowych sieci. Mogą używać ich także pracownicy serwisu. Sporadycznie ten sprzęt trafia w ręce majsterkowiczów z uwagi na zbyt wysoką cenę jak za narzędzia używane okazjonalnie.

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Zaciskarka RP 219 bez szczęk 69068 RIDGID
  W magazynie
 2. Zaawansowana bateria litowa 18 V 5.0 Ah RIDGID

  Wydłużony czas realizacji
 3. Przenośna fazowarka do rur B-500 z glowicą tnącą 30°

  Wydłużony czas realizacji
 4. Zespolony dźwigniowy klucz do rur S-6A

  Wydłużony czas realizacji
 5. Zespolony dźwigniowy klucz do rur S-4A

  Wydłużony czas realizacji
 6. Zespolony dźwigniowy klucz do rur S-2

  Wydłużony czas realizacji
 7. Szczypce nastawne 710
  W magazynie
 8. Lokalizator NaviTrack Scout® Lokalizator o zwartej budowie do wyszukiwania lokalizacji kamer i sond

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka