Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Elwis

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Za początek firmy Elwis Lighting uznaje się rok 1963, kiedy została wynaleziona i opatentowana pierwsza na świecie lampa ręczna niskiego napięcia. Od tego czasu jedną z gałęzi produkcji firmy Elwis są narzędzia i elementy oświetleniowe. Firma zajmuje się także tworzeniem uszczelnień i części do samochodów.

Główna siedziba firmy Elwis znajduje się w Danii, jednak na terenie Europy jest kilka przedstawicielstw. Te punkty zajmują się przede  wszystkim zaopatrywaniem sprzedawców hurtowych i firmy produkcyjne. Są one też odpowiedzialne za naprawy w ramach gwarancji i serwis urządzeń Elwis.

Co produkuje Elwis i gdzie te produkty znajdują zastosowanie?

Grupa Elwis to spora korporacja, która zajmuje się produkcją wyrobów dla różnych branży. Działający w jej strukturach Elwis Lighting w katalogu produktów ma przede wszystkim lampy i latarki. Produkty projektowane są przez inżynierów z kilku dziedzin, a następnie zlecane do wytworzenia podwykonawcom. Firma korzysta z wysokiej jakości modułów i diod LED pochodzących od znanych amerykańskich firm. Jest to gwarancja solidności i szansa na wieloletnią eksploatację.

Bardzo dobre opinie zbierają przede wszystkim lampy czołowe. Te narzędzia sprawdzają się przy profesjonalnych pracach serwisowych i monterskich. Zainteresowanie wzbudzają także warsztatowe lampy robocze i akcesoria do lamp. Te narzędzia spotykają się z zainteresowaniem ze strony serwisów samochodowych, czy ekip budowlanych.

Dobrymi opiniami wśród prywatnych użytkowników cieszą się szczególnie małe latarki ręczne wyposażone w solidne akumulatory. Mogą być przydatne w domu, sprawdzają się też jako element wyposażenia skrzynki narzędziowej w samochodzie.