KALKULATOR  RAT

Elwis

Za początek firmy Elwis Lighting uznaje się rok 1963, kiedy została wynaleziona i opatentowana pierwsza na świecie lampa ręczna niskiego napięcia. Od tego czasu jedną z gałęzi produkcji firmy Elwis są narzędzia i elementy oświetleniowe. Firma zajmuje się także tworzeniem uszczelnień i części do samochodów.

Główna siedziba firmy Elwis znajduje się w Danii, jednak na terenie Europy jest kilka przedstawicielstw. Te punkty zajmują się przede  wszystkim zaopatrywaniem sprzedawców hurtowych i firmy produkcyjne. Są one też odpowiedzialne za naprawy w ramach gwarancji i serwis urządzeń Elwis.

Co produkuje Elwis i gdzie te produkty znajdują zastosowanie?

Grupa Elwis to spora korporacja, która zajmuje się produkcją wyrobów dla różnych branży. Działający w jej strukturach Elwis Lighting w katalogu produktów ma przede wszystkim lampy i latarki. Produkty projektowane są przez inżynierów z kilku dziedzin, a następnie zlecane do wytworzenia podwykonawcom. Firma korzysta z wysokiej jakości modułów i diod LED pochodzących od znanych amerykańskich firm. Jest to gwarancja solidności i szansa na wieloletnią eksploatację.

Bardzo dobre opinie zbierają przede wszystkim lampy czołowe. Te narzędzia sprawdzają się przy profesjonalnych pracach serwisowych i monterskich. Zainteresowanie wzbudzają także warsztatowe lampy robocze i akcesoria do lamp. Te narzędzia spotykają się z zainteresowaniem ze strony serwisów samochodowych, czy ekip budowlanych.

Dobrymi opiniami wśród prywatnych użytkowników cieszą się szczególnie małe latarki ręczne wyposażone w solidne akumulatory. Mogą być przydatne w domu, sprawdzają się też jako element wyposażenia skrzynki narzędziowej w samochodzie. 

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. H3 Pro Latarka czołowa - 700H3 ELWIS
  W magazynie
 2. C1 Latarka akumulatorowa led 350 lumenów 3W - 14020A ELWIS
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 3. Mocna latarka czołowa LED 10W o ​​mocy 630 lumenów Elwis - 700H600-R
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 4. H8 Latarka czołowa led 180 lumenów (3xAAA) Elwis
  W magazynie
 5. C3 Latarka akumulatorowa led 180 lumenów 2W Elwis
  W magazynie
 6. H1 Latarka czołowa led 365 lumenów 5W (3xAAA) Elwis
  W magazynie
 7. S1+ Latarka led 420 lumenów 5W (4xAAA) Elwis
  W magazynie
 8. -1%
  S5 Latarka led 320 lumenów 5W (3xAAA) Elwis
  W magazynie
 9. S7 Latarka led 110 lumenów 3W (2xAAA) Elwis
  W magazynie

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka