Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Saint Gobain

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Choć trudno w to uwierzyć, firma Saint-Gobain została założona jeszcze w XVII wieku we Francji. To ówczesny minister finansów króla Ludwika XIV w roku 1665 zdecydował o powstaniu przedsiębiorstwa. Pierwszym zadaniem, jakie stanęło przed przedsiębiorstwem, było wykonanie luster do pałacu wersalskiego. Konsekwencja i dążenie do doskonałości w produkcji szkła sprawiły, że Saint-Gobain stał się największym dostawcą szyb w Europie.

Działalność spółek Saint-Gobain

Produkcja szkła jest jedną z głównych dziedzin, jakimi zajmuje się Saint-Gobain. Opinie użytkowników są zazwyczaj bardzo pozytywne. Firma należy także do największych producentów materiałów izolacyjnych, produkując wełnę mineralną dostępną w całej Europie. Katalog Saint-Gobain zawiera także produkty wykorzystywane w pracach instalacyjnych, warsztatowych i remontowo-budowlanych. Budownictwo jest branżą, w której znajdują się odbiorcy na ponad 70% produkcji firmy. Sporo produktów, głównie szyb, trafia także do przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego.

Akcesoria ścierne w katalogu Saint-Gobain

Jedną z linii produktów koncernu Saint-Gobain są tarcze ścierne z dopiskiem Ceram. Dzięki zastosowaniu specjalnych ziaren tarcze wykazują się niezwykłą trwałością i wydajnością. Doceniane są przede wszystkim przez osoby zajmujące się obróbką metali, a także pracami remontowymi. W sklepie Industria24 można znaleźć spory asortyment tarcz szlifierskich i diamentowych Saint-Gobain. Katalog produktowy daje wybór średnicy tarczy i jej wykończenia.

Sieć dystrybucji na terenie całej Europy i kilka zakładów produkcyjnych oraz centra dystrybucji wpływają na dostępność wyrobów Saint-Gobain. Narzędzia wyposażone w tarcze staną się bezpieczne i wydajne, a wszelkie reklamacje w ramach gwarancji szybko rozstrzygane.