Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Maktec

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Maktec to marka elektronarzędzi i narzędzi akumulatorowych, które przeznaczone są do prac warsztatowych. Linia tych wyrobów została stworzona przez firmę Makita, która od kilku dekad zajmuje się produkcją silników elektrycznych. Tworzy wysokiej jakości elektronarzędzia wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Obecnie znana jest na wszystkich kontynentach, a liczba pracowników przekracza 11 tysięcy.

Narzędzia Maktec mają opinie niezwykle trwałych i solidnych, w porównaniu do ich niskiej ceny. Dzięki temu, że Maktec jest częścią wielkiej międzynarodowej marki, nie ma problemu z jej serwisem, czy naprawami w ramach gwarancji. W Polsce główny punkt dystrybucji znajduje się w Bielsku-Białej, jednak sieć dostawców obejmuje cały kraj.

Zastosowanie narzędzi Maktec

Czerwona obudowa odróżnia sprzęt Maktec od innych produktów Makita, choć logo producenta czasem znajduje się na akcesoriach lub częściach wymiennych. Inna jest także filozofia, jaka przyświeca powstawaniu tych produktów. Narzędzia Maktec mają służyć przede wszystkim podczas prac amatorskich. Głównie wśród majsterkowiczów i prywatnych użytkowników znajdują zastosowanie urządzenia z logo Maktec. Opinie traktujące ten sprzęt jako wersję ekonomiczną Makita są bliskie prawdy. Jednak wysoka jakość i trwałość narzędzi stawia je często wyżej niż inne renomowane marki.

MAKTEC KATALOG

W katalogu produktów Maktec można znaleźć przede wszystkim elektronarzędzia wykorzystywana przy pracach warsztatowych. Należą do nich wydajne wiertarki, frezarki, czy szlifierki zasilane prądem sieciowym. Dobre opinie dotyczą także urządzeń akumulatorowych wyposażonych w wydajne baterie. Często można spotkać także promocje na sprzęt przeznaczony do obróbki drewna, taki jak strugi, czy pilarki tarczowe.