Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Narzynki

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Narzynka do gwintowania to bardzo popularne narzędzie służące do nacinania gwintów zewnętrznych. Działanie narzynki można porównać do nakrętki. Cechą charakterystyczną tego ręcznego narzędzia jest ostrze nacinające, za pomocą którego wykonuje się gwint w wybranym elemencie. Budowa narzynki jest niezwykle prosta – mocuje się ją na specjalnym uchwycie, który kontroluje poprawne i równe nacinanie gwintów.

Narzynka do rur to jedno z podstawowych narzędzi hydraulika oraz odpowiedzialnego gospodarza. Narzynka do rur umożliwia precyzyjne wykonanie gwintowanych połączeń, które niejednokrotnie okazują się niezbędne podczas prac remontowych, hydraulicznych czy też budowlanych.

Narzynka calowa to potoczne określenie dotyczące narzynki rurowo-walcowej. Na rynku istnieje wiele różnych narzynek calowych, które różnią się między sobą wysokością, szerokością oraz ilością rowków wiórowych. Narzynka calowa jest bardzo popularnym narzędziem, charakteryzuje się uniwersalnością i powszechnością. Do jej użycia konieczne jest posiadanie specjalnego pokrętła, składającego się z dwóch ramion i części mocującej z pięcioma śrubami mocującymi.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć inne narzynki, np.:

- narzynka m6,

- narzynka m12.

Wszystkie dostępne produkty wykonane zostały z materiałów kwasoodpornych i nierdzewnych, gwarantujących długą trwałość, odporność na ścieranie oraz inne zagrożenia. Podczas używania narzynki należy ustawiać ją prostopadle względem śruby, a jeśli chcemy, by obciążenia podczas obróbki były mniejsze, element obrabiany należy sfazować .