Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Linki holownicze

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

W życiu każdego z nas mogą przydarzyć się sytuacje takie jak stłuczka czy nagła awaria auta. W takiej sytuacji konieczne jest holowanie auta. Dobrze więc mieć przy sobie akcesoria, które pozwolą na bezpieczne odprowadzenie pojazdu w bezpieczne miejsce. Jednym z tych, które powinno znaleźć się w bagażniku każdego kierowcy, jest linka holownicza. Cena tego akcesorium nie jest wygórowana, może nam zaś ono znacząco ułatwić życie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór linek holowniczych w wielu różnych wariantach. Sprawia to, że wielu klientów zadaje sobie pytanie “jaka najlepsza?”. Spróbujmy na nie odpowiedzieć. 

Jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów, jest linka kinetyczna. To profesjonalne rozwiązanie, stosowane między innymi w przypadku wyścigów i rajdów off roadowych. Nie ma w tym nic dziwnego – niezwykle wytrzymała linka kinetyczna wykonana jest z poliamidu, czyli materiału o rozciągliwości wynoszącej ponad 30%. Tego typu elastyczna linka holownicza doskonale sprawdza się w sytuacjach, w których musimy wyciągnąć samochód z błota lub śniegu. Pamiętajmy jednak, że nie nadaje się do jazdy po asfalcie. Elastyczna linka holownicza to nie jedyne rozwiązanie, na które możemy postawić. Do wyboru mamy również taśmy, linki stalowe oraz z tworzyw sztucznych. 

Linki holownicze, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty poddane testom, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Zapewniają więc maksymalne bezpieczeństwo holowania. Niezależnie od tego, jaką długość i rodzaj linki wybierzesz, możesz mieć pewność, że spełni ona wszystkie twoje oczekiwania.