Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pica

Produkty 1-32 z 60

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Marka Pica to linia produktów kreślarskich przeznaczonych do przemysłu i zadań warsztatowych. Marka należy do producenta Lyra, który od ponad 200 lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości kredek. Większość produktów wykorzystywana jest w pracach kreślarskich. Bogate doświadczenie i technologia pozwoliła producentowi wejść także do przemysłu.

Dziś produkty Pica cenione są za funkcjonalność. Mają opinię bardzo wydajnych i przystosowanych do pracy w wielu dziedzinach. Ogromne doświadczenie i sieć dystrybucji na całym świecie pozwala docierać z wyrobami do szerokiego grona odbiorców. 

Produkty w katalogu Pica

W katalogu produktów Pica znajdują się kredki i rysiki o różnym zastosowaniu. Asortyment obejmuje między innymi trwałe kredki woskowe o różnej kolorystyce, a także uchwyty i akcesoria do ich prawidłowego użytkowania. Dobre opinie zbierają również permanentne markery o ściętych końcówkach. Asortyment wzbogacony jest także o trwałe ołówki oraz funkcjonalne pisaki techniczne na atrament. Oddzielną linię stanowią sześciokątne szpicaki.

Zastosowanie dla narzędzi kreślarskich Pica

Logo Pica na przyrządach to gwarancja wysokiej jakości. Doceniają to między innymi majsterkowicze, którzy często korzystają z promocji na ten asortyment. Ołówki i kredki wykorzystywane są w czasie prac remontowych i budowlanych w mieszkaniach. Często znajdują się także w warsztatach produkcyjnych i na wyposażeniu ekip serwisowych. Funkcjonalne akcesoria mają opinię bardzo uniwersalnych i można kreślić nimi na różnych materiałach budowlanych.